Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Other | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
Other
7,705 products · 1,651 on special
Coles:
5,100
Woolworths:
2,459
Aldi:
146
Loading savings in this aisle…
On special
1,651
Store brand
951
Priced per
Litre
11
100 g
178
Each
60
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
5,100
Woolworths
2,459
Aldi
146
Show only
On special
1,651
Store brand
951
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths Corn Sweet Kernels
420g
$1.00
23.8c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Peach Slices In Syrup
825g
$2.60
31.5c / 100g
Add
Woolworths
Showing 1–48 of 178
Next 48
Woolworths Peach Halves In Syrup
825g
$2.60
31.5c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beetroot Sliced
425g
$1.35
31.8c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Apricot Halves In Syrup
825g
$3.00
36.4c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Gherkins Sweet Spiced
500g
$1.85
37c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Creamed Corn
400g
$1.50
37.5c / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Wholemeal Spirals
500g
$1.95
39c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Australian Wheat Bran
500g
$2.00
40c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Champignon Whole
400g
$1.65
41.3c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Champignons Pieces & Stems
400g
$1.70
42.5c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Garden Peas Green
420g
$1.80
42.9c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Oat Bran
500g
$2.25
45c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Green Stuffed Olives
935g
$4.50
48.1c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Green Stuffed Olives
450g
$2.30
51.1c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Caramel Topping
620g
$3.20
51.6c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sweet & Juicy Mandarins
750g
$3.90
52c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Original Pancake Mixer
350g
$1.85
52.9c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lychees In Syrup
560g
$3.00
53.6c / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Garden Peas
420g
$2.30
54.8c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Golden Syrup
400g
$2.20
55c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Black Sliced Olives
430g
$2.45
57c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Teriyaki Marinade
345g
$2.00
58c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths High Fibre Bran
500g
$2.90
58c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sweet & Smokey BBQ Marinade
330g
$2.00
60.6c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Satay Marinade
330g
$2.00
60.6c / 100g
Add
Woolworths
Macro Firm Tofu
450g
$2.80
62.2c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Maple Flavoured Syrup
375g
$2.50
66.7c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Whole Kalamata Olives
350g
$2.40
68.6c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pitted Kalamata Olives
345g
$2.40
69.6c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Asparagus Spears Tin
425g
$3.00
70.6c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Bran Flakes & Sultanas
700g
$5.00
71.4c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sliced Jalapenos
340g
$2.50
73.5c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Stuffing Mix
200g
$1.49
74.5c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Canola Cooking Spray
400g
$3.00
75c / 100g
Add
Woolworths
Macro Silken Tofu
300g
$2.30
76.7c / 100g
Add
Woolworths
Macro Classic Tofu Regular
300g
$2.30
76.7c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sultanas
1kg
$7.70
77c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lasagne Sheets
250g
$2.00
80c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Festive Plum Pudding
700g
$6.00
85.7c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Shredded Coconut
250g
$2.20
88c / 100g
Add
Woolworths
Macro Classic Tofu Regular Firmness
500g
$4.50
90c / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Olives Whole Greek Kalamata
350g
$3.30
94.3c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Coconut Fine Desiccated
500g
$4.90
98c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Finely Shredded Coleslaw
300g
$3.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Classic Shredded Coleslaw
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Surimi Mix
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Raisins
375g
$3.75
$1.00 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Pink Grapefruit Soda
$3.70
73% less than Woolworths
Organic Sweet & Salty Softcorn
$7.50
69% less than Woolworths
Masala Crunch
$1.25
50% less than Woolworths
Glucose Syrup
$2.45
50% less than Woolworths