Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Other | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
Other
7,705 products · 1,651 on special
Coles:
5,100
Woolworths:
2,459
Aldi:
146
Loading savings in this aisle…
On special
1,651
Store brand
951
Priced per
Litre
565
100 g
1,002
Each
892
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
5,100
Woolworths
2,459
Aldi
146
Show only
On special
1,651
Store brand
951
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Nando's Medium Peri-Peri Quick Marinade
262g
Special
$3.25
$1.24 / 100g
was
$4.70
Add
Woolworths
Golden Pancakes
360g
Special
$4.50
$1.25 / 100g
was
Showing 241–288 of 1,002
Previous 48
Next 48
$5.50
Add
Woolworths
SSK Japanese Mayo
1kg
$12.50
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
5Star 3In1 Degreaser
400g
$5.00
$1.25 / 100g
Add
Woolworths
First Force Multi Purpose Insect Killer Spray
300g
$3.80
$1.27 / 100g
Add
Woolworths
First Force Fast Knockdown Flying Insect Killer Spray
300g
$3.80
$1.27 / 100g
Add
Woolworths
Holland House Rollmops Marinated
500g
Special
$6.40
$1.28 / 100g
was
$7.50
Add
Woolworths
Dollar Sweets Sprinkles Magic 100S & 1000S
350g
$4.50
$1.29 / 100g
Add
Woolworths
San Remo Gluten Free Spirals
350g
$4.50
$1.29 / 100g
Add
Woolworths
San Remo Gluten Free Fettuccine
350g
$4.50
$1.29 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Brussels Sprouts
1kg
$12.90
$1.29 / 100g
Add
Woolworths
Benino Red Roasted Peppers
465g
$6.00
$1.29 / 100g
Add
Woolworths
Kemchho Soya Sticks
270g
$3.50
$1.30 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Maharajah's Choice Plain Pappadam Pappadams
100g
Special
$1.30
$1.30 / 100g
was
$2.00
Add
Woolworths
Woolworths Anchovy Stuffed Green Mediterranean Olives
230g
$3.00
$1.30 / 100g
Add
Woolworths
Dollar Sweets 100's & 1000's
190g
$2.50
$1.32 / 100g
Add
Woolworths
La Gina Marinated Eggplant
190g
$2.50
$1.32 / 100g
Add
Woolworths
La Mesita Sliced Jalapenos
205g
$2.70
$1.32 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pepitas
300g
$4.00
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Guzzi's Pappardelle
375g
Special
$5.00
$1.33 / 100g
was
$5.95
Add
Woolworths
Guzzi's Fettuccine
375g
Special
$5.00
$1.33 / 100g
was
$5.95
Add
Woolworths
Woolworths Figs
375g
$5.00
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Sunbeam Sultanas
375g
$5.00
$1.33 / 100g
Add
Woolworths
Guzzi's Linguine
375g
Special
$5.00
$1.33 / 100g
was
$5.95
Add
Woolworths
United King Pheni Fried Vermicelli
200g
$2.70
$1.35 / 100g
Add
Woolworths
Brooke Bond Red Label Black Leaf Tea
900g
Special
$12.20
$1.36 / 100g
was
$14.00
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Fettucine Carbonara
1.1kg
$15.00
$1.36 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Japanese Style Slaw Kit
400g
$5.50
$1.38 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Vanilla Frosting
400g
Special
$5.50
$1.38 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Scotts Osmocote Plus Organics Soil Improver
800g
$11.00
$1.38 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Brussel Sprouts Prepack Punnet
500g
$6.90
$1.38 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Corn Cobbettes
425g
$5.90
$1.39 / 100g
Add
Woolworths
La Gina Marinated Artichoke
180g
$2.50
$1.39 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Red Velvet Cupcake Mix
410g
$5.70
$1.39 / 100g
Add
Woolworths
Cauli Blossom Fioretto
250g
$3.50
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Just Caught Cooked & Shelled Mussel Meat
1kg
$14.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Willow Farm Beetroot Hommus
200g
$2.80
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Bursting With Berries Crunchy Oat Granola
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Crunchy Oat Clusters Chunky Nut
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Jordans Crunchy Oat Clusters Maple & Pecan
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Jordans Crunchy Oat Clusters Wild About Berries
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Always Fresh Artichoke Hearts
400g
$5.60
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Nerada Loose Leaf Tea
250g
$3.50
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Korean BBQ Marinade
250g
$3.50
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Three Threes Olives Stuffed
250g
$3.50
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Shawarma Style Marinade
250g
$3.50
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Peri Peri Marinade
250g
$3.50
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Peach BBQ Marinade
250g
$3.50
$1.40 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Pink Grapefruit Soda
$3.70
73% less than Woolworths
Organic Sweet & Salty Softcorn
$7.50
69% less than Woolworths
Masala Crunch
$1.25
50% less than Woolworths
Glucose Syrup
$2.45
50% less than Woolworths