Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
70
100 g
2,901
Each
250
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Deluxe Choc Chip Cookie Pie Mix
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Coles
Hazelnut Smooth Spread
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Showing 241–288 of 2,901
Previous 48
Next 48
Add
Coles
I Savoiardi Biscuits
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Salted Caramel Cookie Mix Limited Edition
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$7.00
Add
Aldi
Tortilla Strips White Corn 230g
230g
$2.59
$1.13 / 100g
Add
Aldi
Muesli Bars 6 Pack 185g
185g
$2.09
$1.13 / 100g
Add
Coles
Peanuts In Shell
500g
Special
$5.65
$1.13 / 100g
was
$6.70
Add
Coles
Party Mix Lollies Party Size
1.1kg
$12.50
$1.14 / 100g
Add
Coles
Snakes Lollies Party Size
1.1kg
$12.50
$1.14 / 100g
Add
Aldi
Peanut Cookies 175g
175g
$1.99
$1.14 / 100g
Add
Coles
Original Crinkle Cut Chips
175g
$2.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
Chicken Crinkle Cut Chips
175g
$2.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
Potato Chips Crinkle Cut Salt & Vinegar
175g
$2.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
Salt And Vinegar Peanuts
350g
$4.00
$1.14 / 100g
Add
Aldi
Pfeffernusse Soft Gingerbread Cookies 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Hommus Dip 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Avocado Dip 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
French Onion Dip 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Liquorice Chocolate Coated Bullets 200g
200g
$2.29
$1.15 / 100g
Add
Aldi
Chocolate Mud Cake 600g
600g
$6.89
$1.15 / 100g
Add
Coles
Chocolate Mud Cake Slices 5 Pack
500g
$5.75
$1.15 / 100g
Add
Coles
Punjabi Cashew Korma Kit
255g
Special
$2.95
$1.16 / 100g
was
$4.80
Add
Aldi
Sesame Snaps 3 Pack 120g
120g
$1.39
$1.16 / 100g
Add
Coles
Pink And White Marshmallows
150g
$1.75
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
Good Day Butter Cookies
600g
Special
$7.00
$1.17 / 100g
was
$8.50
Add
Aldi
Muesli Bars Chewy Choc Chip 15 Pack 470g
470g
$5.49
$1.17 / 100g
Add
Coles
Toffee & Honeycomb Twist Yoghurt
700g
$8.20
$1.17 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Gippsland Dairy Twist Yoghurt Toffee & Honeycomb
700g
$8.20
$1.17 / 100g
Add
Coles
Loadable Corn Chips Lightly Salted
255g
Special
$3.00
$1.18 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Hershey's Syrup Chocolate Flavoured Topping
425g
$5.00
$1.18 / 100g
Add
Coles
Chocolate Mud Cake
600g
$7.10
$1.18 / 100g
Add
Coles
Deluxe Red Velvet & White Choc Cookie Mix
380g
Special
$4.50
$1.18 / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Breakfast Biscuits Strawberry Yoghurt Sandwich 5 Pack
253g
Special
$3.00
$1.19 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Green's Jumbl'd Cookie Loaded Brownies
480g
$5.70
$1.19 / 100g
Add
Coles
Milk Chocolate Party Share Bag 28 Piece
336g
Special
$4.00
$1.19 / 100g
was
$8.00
Add
Aldi
Corn Chips Nacho Cheese 200g
200g
$2.39
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Corn Chips Toasted 200g
200g
$2.39
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Corn Chips Cheese Extreme 200g
200g
$2.39
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Salted Popcorn Multipack 10 Pack 200g
200g
$2.39
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Variety Creams Assorted Biscuits 500g
500g
$5.99
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Choc Teddy Tots Biscuits 10 Pack 250g
250g
$3.00
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Choc Chip Teddy Tots Biscuits 10 Pack 250g
250g
$3.00
$1.20 / 100g
Add
Aldi
Hundreds & Thousands Teddy Tots Biscuits 10 Pack 250g
250g
$3.00
$1.20 / 100g
Add
Coles
Hommus Dip
500g
$6.00
$1.20 / 100g
Add
Coles
Natural Muesli Almond Cashew Macadamia & Walnut
500g
Special
$6.00
$1.20 / 100g
was
$8.00
Cheapest
Add
Coles
Wafers Chocolate Filled
500g
$6.00
$1.20 / 100g
Add
Coles
Monte Carlo Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Cheapest
Add
Coles
Shortbread Cream Biscuits
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$4.00
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths