Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
151
100 g
616
Each
33
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Devondale Extra Soft Spreadable Butter
750g
$10.90
$1.45 / 100g
Add
Woolworths
Dairy Farmers Sour Cream Squeeze Pouch
130g
Special
$1.90
$1.46 / 100g
was
$2.55
Cheapest
Showing 145–192 of 616
Previous 48
Next 48
Add
Woolworths
Castello Greek Style Cheese Cubes In Brine
410g
$6.00
$1.46 / 100g
Add
Woolworths
Sunny Queen 18 Pack Large Free Range Eggs
900g
$13.20
$1.47 / 100g
Add
Woolworths
Flora Proactiv Margarine Buttery
750g
Special
$11.00
$1.47 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Flora Proactiv Light Margarine
750g
Special
$11.00
$1.47 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Flora Proactiv Margarine Original
750g
Special
$11.00
$1.47 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Hillview Tasty Cheese Slices
750g
$11.20
$1.49 / 100g
Add
Woolworths
Cheer Tasty Cheese Block
1kg
$14.95
$1.50 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Greek Style Fetta
200g
$3.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tasty Cheese Slices
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Extra Tasty Cheese Slices
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Colby Cheese Slices
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Light Tasty Cheese Slices
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Dairyworks Grated Mozzarella Cheese
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Shredded Tasty Cheese
700g
$10.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Shredded Light Tasty Cheese
700g
$10.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Dairyworks Tasty Cheese Grated
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Raw C Natural Coconut Yoghurt
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Coyo Organic Coconut Yoghurt Vanilla Bean
900g
$13.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Coyo Dairy Free Coconut Yoghurt Natural
900g
$13.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Essentials Milk Choc Cooking Block
200g
$3.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Processed Cheese Slices Smokey
250g
$3.80
$1.52 / 100g
Add
Woolworths
Lake Macquarie 30 Pack Large Free Range Eggs
1.5kg
$23.30
$1.55 / 100g
Add
Woolworths
Lake Macquarie 18 Pack Large Free Range Eggs
900g
$14.00
$1.56 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style All Natural Yoghurt
240g
$3.75
$1.56 / 100g
Add
Woolworths
Western Star Original Spreadable Butter Blend Tub
500g
$7.90
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Western Star Spreadable Butter Blend Tub Supersoft
500g
$7.90
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Mango & Vanilla Yoghurt Brekkie Pouch
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Bulla Cottage Cheese Plain Cheese
500g
$8.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mozzarella Cheese
350g
$5.60
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Devondale Dairy Soft Spreadable Butter
500g
$8.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Devondale Extra Soft Spreadable Butter
500g
$8.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Dairyworks Tasty Cheese Slices
500g
$8.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Dairyworks Edam Cheese Slices
500g
$8.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Lake Macquarie 6 Pack Large Free Range Eggs
350g
$5.60
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Fix & Fogg Everything Butter
275g
Special
$4.50
$1.64 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Tomato & Parmesan Macaroni
170g
$2.80
$1.65 / 100g
Add
Woolworths
Devondale Colby Cheese Block
625g
Special
$10.30
$1.65 / 100g
was
$12.25
Add
Woolworths
Devondale Tasty Cheese Block
625g
Special
$10.30
$1.65 / 100g
was
$12.25
Add
Woolworths
Watson Family Farm 12 Pack Extra Large Free Range Eggs
700g
$11.60
$1.66 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mozzarella Shredded Cheese
500g
$8.30
$1.66 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tasty Shredded Cheese
500g
$8.30
$1.66 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Light Tasty Shredded Cheese
500g
$8.30
$1.66 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style Yoghurt Vanilla
150g
$2.50
$1.67 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style Yoghurt Mango
150g
$2.50
$1.67 / 100g
Add
Woolworths
Farmers Union Greek Style Yoghurt Passionfruit
150g
$2.50
$1.67 / 100g
Add
Woolworths
Western Star Original Spreadable Butter Blend Tub
375g
$6.30
$1.68 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths