Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
4
100 g
989
Each
46
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Butterflied Lamb Leg With Baharat Spice Rub
1.3kg
Special
$28.60
$2.20 / 100g
was
$31.20
Add
Coles
Sliced Ham
500g
Special
$11.00
$2.20 / 100g
was
$12.50
Showing 385–432 of 989
Previous 48
Next 48
Add
Coles
Lamb Ribs With Sticky BBQ Rub
750g
$16.50
$2.20 / 100g
Add
Coles
No Added Hormone Beef Blade Steak
1.2kg
$26.40
$2.20 / 100g
Add
Coles
Lamb Rump Roast 2pack
480g
$10.56
$2.20 / 100g
Add
Coles
Free Range Pork Loin Chops
400g
$8.80
$2.20 / 100g
Add
Coles
Short Cut Bacon
200g
$4.40
$2.20 / 100g
Add
Coles
Greek Lamb Kit (with Thick Tortillas)
725g
$16.00
$2.21 / 100g
Add
Coles
Extra Lean Chicken Sausages
450g
Special
$10.00
$2.22 / 100g
was
$11.50
Cheapest
Add
Coles
Extra Lean Beef Sausages
450g
Special
$10.00
$2.22 / 100g
was
$11.50
Cheapest
Add
Coles
Yellowfin Tuna Chilli 4 Pack
360g
$8.00
$2.22 / 100g
Add
Coles
Yellowfin Tuna With Springwater 4 Pack
360g
$8.00
$2.22 / 100g
Add
Coles
Original Corned Beef
454g
$10.10
$2.22 / 100g
Add
Coles
Chilli & Garlic Olives
400g
$8.90
$2.23 / 100g
Add
Coles
Mediterranean Olive Mix
400g
$8.90
$2.23 / 100g
Add
Coles
Classic Butter Chicken
300g
$6.70
$2.23 / 100g
Add
Coles
Spicy Butter Chicken
300g
$6.70
$2.23 / 100g
Add
Coles
Balls Cheese Snacks Party Bag Cheese & Bacon
190g
$4.25
$2.24 / 100g
Add
Coles
Dairy Short Cut Rindless Bacon
750g
$16.80
$2.24 / 100g
Add
Coles
Chicken Breast Fillet
600g
$13.50
$2.25 / 100g
Add
Coles
Free Range Chicken Boneless Double Breast Lemon Herb
600g
$13.50
$2.25 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Korean Inspired Chicken Kebabs
375g
$8.50
$2.27 / 100g
Add
Coles
Beef Ragu Lasagne
700g
$16.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Short Cut Bacon
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Middle Bacon
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Roast Beef Crusted In Garlic
700g
$16.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Braised Beef & Mash
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Beef Ragu Lasagne
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Pulled Pork Mac & Cheese
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Butter Chicken
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Chicken Biryani
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Chicken Leek Pie
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Buffalo Chicken Mac & Cheese
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Chicken Satay
350g
$8.00
$2.29 / 100g
Add
Coles
Graze Grass Fed No Added Hormone Beef Mince
500g
$11.50
$2.30 / 100g
Add
Coles
Butcher Lamb Leg Roast Boneless
1.08kg
$24.84
$2.30 / 100g
Add
Coles
Lamb Loin Chops (11x5)
500g
Special
$11.50
$2.30 / 100g
was
$17.00
Add
Coles
Lamb Boneless Shoulder Roast
1.3kg
$29.90
$2.30 / 100g
Add
Coles
Beechwood Smoked Boneless Loin Ham Portion
700g
$16.10
$2.30 / 100g
Add
Coles
Beef Sausage
500g
$11.50
$2.30 / 100g
Add
Coles
Japanese Fried Chicken Karage
100g
$2.30
$2.30 / 100g
Add
Coles
Tuna Tomato & Onion 98% Fat Free
95g
Special
$2.19
$2.31 / 100g
Add
Coles
Salmon Springwater
95g
$2.20
$2.32 / 100g
Add
Coles
Salmon Smoked
95g
$2.20
$2.32 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Salmon Mild Red Chilli
95g
$2.20
$2.32 / 100g
Cheapest
Add
Coles
Prosciutto Crumb
150g
Special
$3.50
$2.33 / 100g
was
$5.00
Add
Coles
Beef Sausage Roll
320g
$7.50
$2.34 / 100g
Add
Coles
Shaved Leg Ham
250g
$6.00
$2.40 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles