Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Other | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
Other
7,705 products · 1,651 on special
Coles:
5,100
Woolworths:
2,459
Aldi:
146
Loading savings in this aisle…
On special
1,651
Store brand
951
Priced per
Litre
565
100 g
1,002
Each
892
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
5,100
Woolworths
2,459
Aldi
146
Show only
On special
1,651
Store brand
951
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Plumrose Frankfurts Cocktail
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.70
Add
Woolworths
Green's Deluxe Triple Choc Brownie Mix
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Add
Showing 193–240 of 1,002
Previous 48
Next 48
Woolworths
Sandhurst Olives Kalamata Pitted
500g
$5.70
$1.14 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beanette Pre Pack Punnet
400g
$4.60
$1.15 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Quinoa
500g
$5.75
$1.15 / 100g
Add
Woolworths
Macro White Quinoa
1kg
$11.50
$1.15 / 100g
Add
Woolworths
Old El Paso Bulk Enchilada Kit Mexican Style
1.04kg
$12.00
$1.15 / 100g
Add
Woolworths
Always Fresh Olives Stuffed Green Pimento
450g
$5.20
$1.16 / 100g
Add
Woolworths
Corn Sweet Polka Dot Punnet
500g
$5.80
$1.16 / 100g
Add
Woolworths
Yumi's Traditional Middle Eastern Hommus
500g
$5.80
$1.16 / 100g
Add
Woolworths
Flora Lactose Free Block Salted
250g
$2.90
$1.16 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Vanilla Cupcake Mix
490g
$5.70
$1.16 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Marinated Artichokes
275g
$3.20
$1.16 / 100g
Add
Woolworths
MTR Minute Meals Dal Makhani
300g
$3.50
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
MTR Minute Meals Palak Paneer
300g
$3.50
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
MTR Ready To Eat Chana Masala
300g
$3.50
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
MTR Minute Meals Dal Fry
300g
$3.50
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
MTR Minute Meals Bhindhi Masala
300g
$3.50
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
MTR Minute Meals Pav Bhaji
300g
$3.50
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Four Seasons Coleslaw Coleslaw
400g
$4.70
$1.18 / 100g
Add
Woolworths
Hershey's Caramel Topping Syrup
425g
$5.00
$1.18 / 100g
Add
Woolworths
Easy-Off Bam Bathroom Power Foam
590g
Special
$6.95
$1.18 / 100g
was
$9.90
Add
Woolworths
Woolworths Dolmades Traditional Traditional
280g
$3.30
$1.18 / 100g
Add
Woolworths
McKenzie's Coconut Fine Desiccated
250g
Special
$2.95
$1.18 / 100g
was
$3.70
Add
Woolworths
Woolworths Mudcake White
600g
$7.10
$1.18 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mudcake Caramel
600g
$7.10
$1.18 / 100g
Add
Woolworths
McKenzie's Bi Carb Soda
350g
Special
$4.15
$1.19 / 100g
was
$5.20
Add
Woolworths
Leggo's Fresh Veal Tortellini
630g
$7.50
$1.19 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Quinoa Tri Colour
500g
$6.00
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
Rose's Raspberry Conserve
375g
$4.50
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
Rose's English Breakfast Marmalade
375g
$4.50
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
San Remo Cannelloni
250g
$3.00
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
Kellogg's Corn Flakes Crumbs
300g
$3.60
$1.20 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
CSR All Natural Buttercream Icing Mix Vanilla
250g
$3.00
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
Sandhurst Quartered & Marinated Artichokes
250g
Special
$3.00
$1.20 / 100g
was
$3.40
Add
Woolworths
Sandhurst Pitted Black Olives
350g
$4.20
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
Haldiram's Dilli Style Choley
300g
Special
$3.60
$1.20 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Air Wick Country Vanilla Carpet Deodoriser & Freshener
500g
$6.00
$1.20 / 100g
Add
Woolworths
Nongshim Spicy Rappoki
414g
Special
$5.00
$1.21 / 100g
was
$8.00
Add
Woolworths
Woolworths Free From Gluten Breadcrumbs
350g
$4.25
$1.21 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Vanilla Cupcake Mix Mix
370g
Special
$4.50
$1.22 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Woolworths Crushed Chilli
230g
$2.80
$1.22 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths American Style Slaw Kit
450g
$5.50
$1.22 / 100g
Add
Woolworths
Yates Instant-Gro Tough & Hardy Lawn Seed Blend
1kg
$12.25
$1.23 / 100g
Add
Woolworths
Three Threes Gherkins Sweet Spiced
260g
$3.20
$1.23 / 100g
Add
Woolworths
Mighty Soft Raisin Toast
600g
$7.40
$1.23 / 100g
Add
Woolworths
Carman's Aussie Oat Cluster Berry Crunch Value Pack
800g
$9.90
$1.24 / 100g
Add
Woolworths
Maharajah's Choice Garam Masala
250g
Special
$3.10
$1.24 / 100g
was
$3.85
Add
Biggest savings in this aisle
Pink Grapefruit Soda
$3.70
73% less than Woolworths
Organic Sweet & Salty Softcorn
$7.50
69% less than Woolworths
Masala Crunch
$1.25
50% less than Woolworths
Glucose Syrup
$2.45
50% less than Woolworths