Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
65
100 g
2,426
Each
247
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Digestives Biscuits Dark Chocolate
266g
Special
$2.75
$1.03 / 100g
was
$5.50
Add
Woolworths
MasterFoods Mint Jelly Sauce
290g
$3.00
$1.03 / 100g
Add
Showing 145–192 of 2,426
Previous 48
Next 48
Coles
Red Prawn Crackers
200g
$2.10
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Free From Gluten Brownie Mix With Dark Choc Chips
400g
$4.20
$1.05 / 100g
Add
Coles
Milk Biscuits
540g
$5.70
$1.06 / 100g
Add
Coles
Allsorts Liquorice Value Pack
470g
Special
$5.00
$1.06 / 100g
Add
Coles
Aust Roasted & Salted Peanuts
750g
$8.00
$1.07 / 100g
Add
Coles
Crushed Peanuts
150g
$1.60
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Belvita Strawberry Yoghurt Sandwich Breakfast Biscuits
253g
Special
$2.70
$1.07 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Belvita Choc Hazelnut Sandwich Breakfast Biscuits
253g
Special
$2.70
$1.07 / 100g
was
$4.50
Add
Coles
Jam Fancy Biscuits
140g
$1.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Mini Hommus Dip 3 Pack
180g
$1.95
$1.08 / 100g
Add
Coles
Good Day Butter Biscuits
600g
$6.50
$1.08 / 100g
Add
Woolworths
Sam's Pantry Clusters Cocoa Cookie Crumble
700g
$7.60
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Green's Jumbl'd Cinnamon Scroll Cookies
520g
$5.70
$1.10 / 100g
Add
Coles
Cream Favourites Assorted Biscuits
500g
Special
$5.50
$1.10 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Jam Cookies
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Coles
Chocolate Jam Cookies
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Coles
Garlic Crackers
200g
$2.20
$1.10 / 100g
Add
Coles
Organic Banana Bread Oaty Bars
150g
Special
$1.66
$1.11 / 100g
was
$6.65
Add
Coles
Carrot Cake Oaty Bars
150g
Special
$1.66
$1.11 / 100g
was
$6.65
Add
Coles
Speculaas Spiced Cookies
450g
Special
$5.00
$1.11 / 100g
was
$6.50
Add
Coles
Christmas Peppermint Candy Canes 30 Pack
225g
$2.50
$1.11 / 100g
Add
Coles
Hazelnut Spread
350g
Special
$3.90
$1.11 / 100g
was
$7.20
Add
Coles
Raw Peanuts
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Coles
Deluxe Choc Dark Chunk Cookie Mix
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Magic Icing Dinosaur Cookie Kit
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.70
Add
Coles
Deluxe Choc Chip Cookie Pie Mix
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$5.70
Cheapest
Add
Coles
Hazelnut Smooth Spread
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Add
Coles
I Savoiardi Biscuits
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Betty Crocker Salted Caramel Cookie Mix Limited Edition
400g
Special
$4.50
$1.13 / 100g
was
$7.00
Add
Coles
Peanuts In Shell
500g
Special
$5.65
$1.13 / 100g
was
$6.70
Add
Coles
Party Mix Lollies Party Size
1.1kg
$12.50
$1.14 / 100g
Add
Coles
Snakes Lollies Party Size
1.1kg
$12.50
$1.14 / 100g
Add
Coles
Original Crinkle Cut Chips
175g
$2.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
Chicken Crinkle Cut Chips
175g
$2.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
Potato Chips Crinkle Cut Salt & Vinegar
175g
$2.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
Salt And Vinegar Peanuts
350g
$4.00
$1.14 / 100g
Add
Coles
Chocolate Mud Cake Slices 5 Pack
500g
$5.75
$1.15 / 100g
Add
Coles
Punjabi Cashew Korma Kit
255g
Special
$2.95
$1.16 / 100g
was
$4.80
Add
Coles
Pink And White Marshmallows
150g
$1.75
$1.17 / 100g
Add
Woolworths
Good Day Butter Cookies
600g
Special
$7.00
$1.17 / 100g
was
$8.50
Add
Coles
Toffee & Honeycomb Twist Yoghurt
700g
$8.20
$1.17 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Gippsland Dairy Twist Yoghurt Toffee & Honeycomb
700g
$8.20
$1.17 / 100g
Add
Coles
Loadable Corn Chips Lightly Salted
255g
Special
$3.00
$1.18 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Hershey's Syrup Chocolate Flavoured Topping
425g
$5.00
$1.18 / 100g
Add
Coles
Chocolate Mud Cake
600g
$7.10
$1.18 / 100g
Add
Coles
Deluxe Red Velvet & White Choc Cookie Mix
380g
Special
$4.50
$1.18 / 100g
was
$5.70
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths