Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Snacks & Confectionery | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Snacks & Confectionery
Snacks & Confectionery
3,221 products · 735 on special
Coles:
2,048
Woolworths:
690
Aldi:
483
Loading savings in this aisle…
On special
735
Store brand
307
Priced per
Litre
31
100 g
981
Each
161
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,048
Woolworths
690
Aldi
483
Show only
On special
735
Store brand
307
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Chocolate Clouds Biscuits 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Deli Originals Fresh Sweet Chilli Dip 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Showing 241–288 of 981
Previous 48
Next 48
Aldi
Roasted Beetroot Dip 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Green Goddess Dip 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Mediterranean Style Dip Olive 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Mediterranean Style Dip Sweet Potato 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Eggplant Mediterranean Style Dip 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Zesty Jalapeno Topped Hommus Dip 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Cart Wheels Biscuits 200g
200g
$2.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Superfood Mix 400g
400g
$5.99
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Hearts & Stars Shaped Gingerbread Milk Chocolate 500g
500g
$7.49
$1.50 / 100g
Add
Aldi
Hearts & Stars Shaped Gingerbread Dark Chocolate 500g
500g
$7.49
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Doritos Chunky Salsa Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Doritos Cheese Supreme Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Doritos Cool Ranch Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Doritos Guacamole Dip
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Cookie Penotti Speculoos Biscuit Spread
400g
$6.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Mission Corn Chips Deli Round
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Mission White Strip Corn Chips
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Mother Earth Chewy Muesli Bars Choc Chip
180g
$2.70
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Green's Deluxe Red Velvet & White Choc Cookies Mix
380g
$5.70
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Green's Pudding Mix Caramelised Biscuit
260g
$3.90
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Kozhikoden's Banana Chips
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Cheapest
Add
Woolworths
Betty Crocker Gluten Free Chocolate Fudge Brownie Mix
450g
$6.80
$1.51 / 100g
Add
Aldi
Crinkle Cut Multipack 20 Pack 380g
380g
$5.75
$1.51 / 100g
Add
Woolworths
Sonora Corn Chips Salted
500g
$7.60
$1.52 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Jelly Raspberry
85g
$1.30
$1.53 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Jelly Strawberry
85g
$1.30
$1.53 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Jelly Lime
85g
$1.30
$1.53 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Jelly Port Wine
85g
$1.30
$1.53 / 100g
Add
Woolworths
Obela Tzatziki Dip
400g
$6.20
$1.55 / 100g
Add
Woolworths
EBM Nan Khatai Classic Biscuit
116g
$1.80
$1.55 / 100g
Add
Aldi
Cheese Twisties 270g
270g
$4.19
$1.55 / 100g
Add
Woolworths
Indulge Your Senses Milk Drinking Chocolate
400g
Special
$6.25
$1.56 / 100g
was
$7.50
Add
Aldi
Tee Vee Snacks Malt Sticks 175g
175g
$2.75
$1.57 / 100g
Add
Woolworths
Milo Malt Drinking Chocolate Powder Hot Or Cold Refill Pack
730g
$11.50
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Uno Penotti Hazelnut Spread
380g
$6.00
$1.58 / 100g
Add
Aldi
Strawberry Clouds 175g
175g
$2.79
$1.59 / 100g
Add
Aldi
Peach Rings 175g
175g
$2.79
$1.59 / 100g
Add
Aldi
Bite Crawlers 175g
175g
$2.79
$1.59 / 100g
Add
Aldi
Shapes Chicken Crimpy Cracker Biscuits 250g
250g
$3.99
$1.60 / 100g
Add
Aldi
Shapes BBQ Cracker Biscuits 250g
250g
$3.99
$1.60 / 100g
Add
Aldi
Dippits Cheddar Cheese & Crackers 12 Pack 300g
300g
$4.79
$1.60 / 100g
Add
Aldi
Shapes Multipack Cracker Biscuits Variety 15 pack
375g
$5.99
$1.60 / 100g
Add
Aldi
Mayo And Sweetcorn Tuna Treats With Crackers 112g
112g
$1.79
$1.60 / 100g
Add
Aldi
Sundried Tomato And Basil Tuna Treats with Crackers 112g
112g
$1.79
$1.60 / 100g
Add
Aldi
Smoke Flavoured Tuna Pate Treats with Crackers 112g
112g
$1.79
$1.60 / 100g
Add
Aldi
Tuna Pate With Black Pepper Treats with Crackers 112g
112g
$1.79
$1.60 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Dairy Milk Chocolate Bar 45g
$1.99
50% less than Woolworths
Masala Twists
$1.25
50% less than Woolworths
Nature Valley Crunchy Granola Bars Roasted Almond
$3.45
50% less than Coles
Classic Hommus Dip
$8.00
44% less than Woolworths