Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
349
100 g
1,453
Each
53
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Full Cream Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Coles
Fresh Lite Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Add
Showing 1–48 of 349
Next 48
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Lite Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Coles
Full Cream Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Coles
Lite Reduced Fat Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Coles
Skim Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Woolworths
Woolworths Lite Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Coles
Dairy Full Cream Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Lite Milk Bottle
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Skim Milk Bottle
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Woolworths
Woolworths Skim Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Woolworths
Woolworths Lite Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
1L
$1.80
$1.80 / L
Add
Woolworths
Farmers Own Full Cream Milk
3L
$5.85
$1.95 / L
Add
Woolworths
Farmers Own Full Cream Homogenised
2L
$3.95
$1.98 / L
Add
Coles
Lactose Free Long Life Full Cream Milk
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
3L
$6.40
$2.13 / L
Add
Coles
Light Milk
3L
$6.40
$2.13 / L
Add
Woolworths
Norco Full Cream Milk
3L
Special
$6.45
$2.15 / L
was
$7.20
Add
Coles
Milk Full Cream
3L
$6.70
$2.23 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Full Cream Milk Full Cream Milk
3L
$6.70
$2.23 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
3L
$6.75
$2.25 / L
Add
Woolworths
Norco Full Cream Milk
2L
Special
$4.50
$2.25 / L
was
$5.05
Add
Woolworths
Norco Reduced Fat Milk
2L
Special
$4.50
$2.25 / L
was
$5.05
Add
Woolworths
Dairy Farmers Lite White Milk
3L
$6.80
$2.27 / L
Add
Coles
Cholesterol Lowering Milk
1L
Special
$2.30
$2.30 / L
was
$2.95
Add
Woolworths
Pauls Smarter White Low Fat Milk
2L
Special
$4.60
$2.30 / L
was
$5.10
Add
Coles
Full Cream Milk
2L
$4.65
$2.33 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
600ml
$1.40
$2.33 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
2L
$4.70
$2.35 / L
Add
Coles
Light Milk
2L
$4.70
$2.35 / L
Add
Coles
Organic Full Cream Milk Uht
1L
$2.35
$2.35 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Full Cream Milk Full Cream Milk
2L
$4.70
$2.35 / L
Add
Coles
Fresh Full Cream Milk
2L
$5.00
$2.50 / L
Cheapest
Add
Coles
Fresh Low Fat Milk
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Woolworths
Macro Organic Full Cream Milk
1L
$2.50
$2.50 / L
Cheapest
Add
Coles
Light Start Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Skim Milk Skim Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Light Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Milk Full Cream
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Norco Skim Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Milk Lite
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Coles
Smarter White Milk 2% Fat Full Cream Taste
2L
$5.10
$2.55 / L
Add
Woolworths
Riverina Fresh Full Cream Milk
2L
$5.15
$2.58 / L
Add
Coles
Lactose Free Full Cream Milk
2L
$5.20
$2.60 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths