Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
151
100 g
616
Each
33
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Lite Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Showing 1–48 of 151
Next 48
Add
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Woolworths
Woolworths Lite Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Woolworths
Woolworths Full Cream Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Woolworths
Woolworths Skim Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Woolworths
Woolworths Lite Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Woolworths
Farmers Own Full Cream Milk
3L
$5.85
$1.95 / L
Add
Woolworths
Farmers Own Full Cream Homogenised
2L
$3.95
$1.98 / L
Add
Woolworths
Norco Full Cream Milk
3L
Special
$6.45
$2.15 / L
was
$7.20
Add
Woolworths
Dairy Farmers Full Cream Milk Full Cream Milk
3L
$6.70
$2.23 / L
Add
Woolworths
Norco Full Cream Milk
2L
Special
$4.50
$2.25 / L
was
$5.05
Add
Woolworths
Norco Reduced Fat Milk
2L
Special
$4.50
$2.25 / L
was
$5.05
Add
Woolworths
Dairy Farmers Lite White Milk
3L
$6.80
$2.27 / L
Add
Woolworths
Pauls Smarter White Low Fat Milk
2L
Special
$4.60
$2.30 / L
was
$5.10
Add
Woolworths
Dairy Farmers Full Cream Milk Full Cream Milk
2L
$4.70
$2.35 / L
Add
Woolworths
Macro Organic Full Cream Milk
1L
$2.50
$2.50 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Dairy Farmers Skim Milk Skim Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Light Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Milk Full Cream
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Norco Skim Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Milk Lite
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Riverina Fresh Full Cream Milk
2L
$5.15
$2.58 / L
Add
Woolworths
Riverina Fresh Skim Milk
2L
$5.25
$2.63 / L
Add
Woolworths
Pauls Zymil Lactose Free Full Cream Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Woolworths
Pauls Zymil Lactose Free Low Fat Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Woolworths
Dairy Farmers Full Cream Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Norco Full Cream Milk
1L
$3.05
$3.05 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Light Milk
1L
$3.15
$3.15 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Shape Skim Milk
1L
$3.15
$3.15 / L
Add
Woolworths
Riverina Fresh Lactose Free Full Cream Milk
2L
$6.30
$3.15 / L
Add
Woolworths
Pauls Zymil Lactose Free Full Cream Milk
3L
$9.80
$3.27 / L
Add
Woolworths
Norco Pure Jersey Milk
2L
$6.55
$3.27 / L
Add
Woolworths
Farmhouse Gold Full Cream Milk Full Cream Milk
1.5L
$4.95
$3.30 / L
Add
Woolworths
Farmhouse Gold Unhomogenised Milk Unhomogenised
1.5L
$4.95
$3.30 / L
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Full Cream Milk
1L
$3.30
$3.30 / L
Add
Woolworths
J*st Milk Almond
1L
$3.30
$3.30 / L
Add
Woolworths
Norco Lactose Free Lite Milk
2L
$6.65
$3.33 / L
Add
Woolworths
a2 Milk Full Cream Milk
3L
$10.50
$3.50 / L
Add
Woolworths
Pauls Smarter White Low Fat Milk
1L
$3.50
$3.50 / L
Add
Woolworths
The Little Big Dairy Company No Cream Milk
2L
$7.10
$3.55 / L
Add
Woolworths
Norco Organic Milk
2L
$7.20
$3.60 / L
Add
Woolworths
a2 Milk Full Cream Milk
2L
$7.30
$3.65 / L
Add
Woolworths
a2 Milk Lactose Free Full Cream
2L
$7.30
$3.65 / L
Add
Woolworths
a2 Milk Light Milk
2L
$7.30
$3.65 / L
Add
Woolworths
Oak Strawberry Flavoured Milk
2L
$7.30
$3.65 / L
Add
Woolworths
a2 Milk Lactose Free Light
2L
$7.30
$3.65 / L
Add
Woolworths
The Little Big Dairy Company Full Cream Milk Milk
2L
$7.45
$3.73 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths