Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Household & Personal Care | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Household & Personal Care
Household & Personal Care
5,658 products · 1,515 on special
Coles:
2,937
Woolworths:
2,576
Aldi:
145
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
1,515
Store brand
81
Priced per
Litre
928
100 g
234
Each
353
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
2,937
Woolworths
2,576
Aldi
145
Show only
On special
1,515
Store brand
81
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Extra Care Push Up Volume Lifting Conditioner
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Extra Care Marrakesh Oil & Coconut Replenishing Conditioner
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
Showing 337–384 of 928
Previous 48
Next 48
$10.00
Add
Woolworths
Atelier Woodsman Spiced Cedar Exfoliating Hand Wash
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Atelier Woodsman Burnt Rose Exfoliating Hand Wash
400ml
Special
$5.00
$12.50 / L
was
$10.00
Add
Coles
Profresh Shower Gel Body Wash Peach And Raspberry
950ml
Special
$12.00
$12.63 / L
was
$15.00
Add
Coles
Profresh Shower Gel Body Wash Lemon And Lime
950ml
Special
$12.00
$12.63 / L
was
$15.00
Add
Coles
Profresh Shower Gel Body Wash Honey Glow
950ml
Special
$12.00
$12.63 / L
was
$15.00
Cheapest
Add
Woolworths
TRESemme Shampoo Moisture Rich
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Cheapest
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Moisture Rich
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Add
Woolworths
TRESemme Shampoo Cleanse & Replenish
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Smooth & Silky
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Add
Woolworths
TRESemme Shampoo Nourish & Shine
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Add
Woolworths
TRESemme Shampoo Smooth & Silky
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Add
Woolworths
TRESemme Shampoo Colour Revitalise
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Cleanse & Replenish
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Nourish & Shine
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Add
Woolworths
TRESemme Conditioner Colour Revital
350ml
Special
$4.50
$12.86 / L
was
$9.00
Add
Coles
Body Wash Vanilla & Raspberry Shower Gel
500ml
Special
$6.50
$13.00 / L
Add
Coles
Pro-v Conditioner Daily Moisture Renewal
800ml
Special
$10.50
$13.13 / L
was
$21.00
Add
Coles
Pro-v Conditioner Ultimate 10 Repair & Protect
800ml
Special
$10.50
$13.13 / L
was
$21.00
Add
Coles
Pro-v Conditioner Smooth & Sleek
800ml
Special
$10.50
$13.13 / L
was
$21.00
Add
Coles
Pro-v Conditioner Classic Clean
800ml
Special
$10.50
$13.13 / L
was
$21.00
Add
Coles
Pro-v Nature Fusion Full & Thick Conditioner
800ml
Special
$10.50
$13.13 / L
was
$21.00
Add
Coles
Pro-v Conditioner Colour Protection
800ml
Special
$10.50
$13.13 / L
was
$21.00
Add
Coles
Pro-v Long & Strong Conditioner Strengthening Conditioner For Dry, Damaged Hair
800ml
Special
$10.50
$13.13 / L
was
$21.00
Add
Woolworths
Easy-Off Bam Drain Cleaner Turbo Gel
1L
Special
$13.30
$13.30 / L
was
$16.70
Add
Coles
Pro-v Shampoo Daily Moisture Renewal
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Coles
Pro-v Shampoo Ultimate 10 Repair & Protect
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Coles
Pro-v Shampoo Classic Clean
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Coles
Pro-v Shampoo Colour Protection
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Coles
Pro-v Shampoo Smooth & Sleek
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Coles
Blue Stainless Steel Epic Sipper
1.2L
Special
$16.00
$13.33 / L
was
$32.00
Add
Woolworths
Pantene Pro-V Daily Moisture Renewal Shampoo
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Pantene Pro-V Sheer Volume Shampoo
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Pantene Pro-V Classic Clean Shampoo
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Pantene Pro-V Colour Protection Shampoo
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Pantene Pro-V Ultimate 10 Repair & Protect Shampoo
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Pantene Pro-V Smooth & Sleek Shampoo
375ml
Special
$5.00
$13.33 / L
was
$10.00
Add
Woolworths
Vanish Gold Stain Remover Gel Remover & Laundry Booster Gel
2L
Special
$28.00
$14.00 / L
was
$36.00
Add
Woolworths
Colgate Mouthwash Freshmint Alcohol Free - Plax
250ml
Special
$3.60
$14.40 / L
was
$4.50
Add
Coles
Carpet Stain Remover
650ml
Special
$9.60
$14.77 / L
was
$12.00
Add
Coles
Luminous Oils Foaming Hand Wash Sandalwood & Vanilla
400ml
Special
$6.00
$15.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Luminous Oils Foaming Hand Wash Kelp & Ylang Ylang
400ml
Special
$6.00
$15.00 / L
was
$7.50
Add
Coles
Hand Wash Antibacterial Lemongrass & Lime
300ml
Special
$4.50
$15.00 / L
was
$9.00
Add
Coles
Coconut & Spiced Fig Hand Wash
300ml
Special
$4.50
$15.00 / L
was
$9.00
Cheapest
Add
Coles
Foaming Hand Wash Antibacterial Coconut & Sandalwood
300ml
Special
$4.50
$15.00 / L
was
$9.00
Add
Coles
Foaming Hand Wash Antibacterial Creme Brulee
300ml
Special
$4.50
$15.00 / L
was
$9.00
Add
Coles
Preen Oxi Action Gold Ultra Power Fabric Stain Remover Spray
450ml
Special
$7.00
$15.56 / L
was
$10.00
Add
Biggest savings in this aisle
Toni & Guy Strength Plex Bond Repair Shampoo
$15.00
67% less than Coles
Head & Shoulders Clean & Balanced Shampoo
$13.00
59% less than Coles
TRESemme Shampoo Moisture Rich
$10.00
59% less than Coles
Head & Shoulders Dry Scalp Care Conditioner
$13.00
56% less than Coles