Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
6
100 g
1,948
Each
99
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Tomato & Basil Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Tomato & Onion Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Showing 193–240 of 1,948
Previous 48
Next 48
Aldi
Sweet Chilli & Onion Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Mango Chilli Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Mild Curry Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Mexican Style Salsa Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Lime & Chilli Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Mayo & Sweetcorn Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Tangy Jalapenos Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Whole Boneless Chicken With Asian BBQ Rub
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
Beef BBQ Burgers 10 Pack
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Mince
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Market Value 10 Pack BBQ Burgers Patties Bulk Pack
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Corned Beef Silverside
2.5kg
$26.25
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Australian Chicken Lovely Legs
700g
$7.35
$1.05 / 100g
Add
Coles
Curried Sausage Recipe Base
285g
Special
$3.00
$1.05 / 100g
was
$3.65
Add
Coles
Tuna Chunks In Springwater
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Coles
Tuna In Sweet Chilli
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna In Springwater
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna Sweet Chilli
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Keen's Meal Base Curried Sausages
285g
Special
$3.00
$1.05 / 100g
was
$3.65
Add
Woolworths
Keen's Meal Base Creamy Mild Chicken Curry
285g
Special
$3.00
$1.05 / 100g
was
$3.65
Add
Aldi
Yellowfin Tuna in Springwater 425g
425g
$4.49
$1.06 / 100g
Add
Aldi
Skinless Hot Dogs 375g
375g
$3.99
$1.06 / 100g
Add
Coles
Chicken Frankfurt
750g
$8.00
$1.07 / 100g
Add
Aldi
Grilled Peppers 280g
280g
$2.99
$1.07 / 100g
Add
Aldi
Grilled Artichokes 280g
280g
$2.99
$1.07 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Kyiv Garlic Butter
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Creamy Garlic Stuffed Boneless Chicken Kyiv
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Boneless Chicken Kyiv With Creamy Cheese & Ham Filling
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Tuna Chunks In Springwater
425g
$4.60
$1.08 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna Chunks In Springwater
425g
$4.60
$1.08 / 100g
Add
Coles
Chicken Schnitzel Plain Crumb
1.2kg
$13.00
$1.08 / 100g
Add
Coles
White Bread Rolls Hot Dog
450g
$4.90
$1.09 / 100g
Add
Aldi
Southern Style RSPCA Approved Chicken Portions per kg
1.2kg
$13.19
$1.10 / 100g
Add
Aldi
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Bulk Pack per kg
1.38kg
$15.17
$1.10 / 100g
Cheapest
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Large Pack
1.4kg
$15.40
$1.10 / 100g
Add
Coles
Sausage Mince
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Coles
Chicken Patties
500g
Special
$5.50
$1.10 / 100g
was
$6.30
Add
Coles
Pork 3 Star Regular Mince
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Free Range Chicken Maryland
800g
$8.80
$1.10 / 100g
Add
Coles
Halal Chicken Thigh Cutlets
1.2kg
$13.20
$1.10 / 100g
Add
Coles
Halal Chicken Portions Family Pack
2.2kg
$24.20
$1.10 / 100g
Add
Coles
Middle Bacon
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
Short Cut Bacon
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
Braised Steak Onion
400g
$4.40
$1.10 / 100g
Add
Coles
Vegetables Savoury Mince
400g
$4.40
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Roast Mixed Vegetables With Garlic & Rosemary
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles