Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
2
100 g
959
Each
53
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Fillet
1kg
$15.50
$1.55 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 6 Pack Thick Cut Souvlaki Chicken Kebabs
900g
$14.00
$1.56 / 100g
Add
Woolworths
Showing 289–336 of 959
Previous 48
Next 48
Woolworths 6 Pack Thick Cut Smokey Garlic Chicken Kebabs
900g
$14.00
$1.56 / 100g
Add
Aldi
Cabanossi 300g
300g
$4.69
$1.56 / 100g
Add
Aldi
Vegetarian Sausages 300g
300g
$4.69
$1.56 / 100g
Add
Aldi
Sweet Chilli Salmon 95g
95g
$1.49
$1.57 / 100g
Add
Aldi
Smoked Flavoured Salmon 95g
95g
$1.49
$1.57 / 100g
Add
Aldi
Tomato Salsa Salmon 95g
95g
$1.49
$1.57 / 100g
Add
Aldi
Teriyaki And Garlic Salmon 95g
95g
$1.49
$1.57 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Salmon In Springwater
95g
$1.50
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Salmon Naturally Smoked
95g
$1.50
$1.58 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Asian Style Tuna Quinoa Salad
185g
$2.95
$1.59 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Mexican Style Tuna Salad
185g
$2.95
$1.59 / 100g
Add
Aldi
Middle Bacon Rind On 250g
250g
$3.99
$1.60 / 100g
Add
Aldi
RSPCA Approved Chicken Enchilada 500g
500g
$7.99
$1.60 / 100g
Add
Aldi
Wagyu Beef Sausages 500g
500g
$7.99
$1.60 / 100g
Add
Aldi
RSPCA Approved Chicken Thigh Fillets per kg
600g
$9.59
$1.60 / 100g
Add
Aldi
Pork Scotch Fillet Steak per kg
255g
$4.08
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Heart Smart Extra Lean Pork Mince
500g
$8.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 12 Pack Smokey BBQ Chicken Kebabs
750g
$12.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 12 Pack Japanese Style Soy Garlic Chicken Kebabs
750g
$12.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 12 Pack Hoisin Chicken Kebabs
750g
$12.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Ingham's Chicken Sliced From The Deli
1kg
$16.00
$1.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Belly Roast
1.5kg
Special
$24.00
$1.60 / 100g
was
$27.00
Add
Woolworths
The Han Kitchen Korean BBQ Spicy Chicken Marinade
280g
$4.50
$1.61 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Tenderloins
640g
$10.50
$1.64 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Springwater
85g
$1.40
$1.65 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Sweet Chilli
85g
$1.40
$1.65 / 100g
Add
Woolworths
Street Kitchen Barbacoa BBQ Beef Tacos Meal Kit
255g
Special
$4.20
$1.65 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Street Kitchen Chicken Ting Tacos Meal Kit
255g
Special
$4.20
$1.65 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Chicken & Sweetcorn Risotto
170g
$2.80
$1.65 / 100g
Add
Aldi
Pork Belly per kg
899g
$14.82
$1.65 / 100g
Add
Aldi
Free Range Chicken Breast Fillets per kg
550g
$9.07
$1.65 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
The Spice Tailor Classic Butter Chicken
300g
Special
$4.95
$1.65 / 100g
was
$6.70
Cheapest
Add
Woolworths
The Spice Tailor Spicy Butter Chicken Medium
300g
Special
$4.95
$1.65 / 100g
was
$6.70
Add
Aldi
Angus Beef & Caramelised Onion Sausages 450g
450g
$7.49
$1.66 / 100g
Add
Woolworths
Primo Middle Bacon
750g
Special
$12.50
$1.67 / 100g
was
$16.80
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Scotch Fillet Pork
600g
Special
$10.00
$1.67 / 100g
was
$11.00
Add
Woolworths
Woolworths 6 Pack Smash Beef Burgers
450g
$7.50
$1.67 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Slow Cooked Pork Riblets Smokey BBQ Marinade
900g
Special
$15.00
$1.67 / 100g
was
$19.00
Add
Woolworths
Woolworths Beef Lasagne
1.5kg
$25.00
$1.67 / 100g
Add
Aldi
Chorizo Style Burgers 500g
500g
$8.49
$1.70 / 100g
Add
Aldi
Pork Ribs per kg
800g
$13.59
$1.70 / 100g
Add
Aldi
Half Lamb Leg Bone In per kg
1.5kg
$25.49
$1.70 / 100g
Add
Aldi
Pork Fillet per kg
420g
$7.14
$1.70 / 100g
Add
Aldi
Marinated RSPCA Approved Chicken Breast Steaks per kg
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Woolworths
Macro 6 Pack Grass Fed Australian Beef Sausages
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Lean Pork Mince
500g
$8.50
$1.70 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles