Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
63
100 g
248
Each
13
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Norco Full Cream Milk
3L
Special
$6.45
$2.15 / L
was
$7.20
Add
Woolworths
Norco Full Cream Milk
2L
Special
$4.50
$2.25 / L
was
Showing 1–48 of 63
Next 15
$5.05
Add
Woolworths
Norco Reduced Fat Milk
2L
Special
$4.50
$2.25 / L
was
$5.05
Add
Coles
Cholesterol Lowering Milk
1L
Special
$2.30
$2.30 / L
was
$2.95
Add
Woolworths
Pauls Smarter White Low Fat Milk
2L
Special
$4.60
$2.30 / L
was
$5.10
Add
Coles
Smarter White Milk Strong Bones 2% Fat
1L
Special
$2.95
$2.95 / L
was
$3.90
Add
Coles
Smarter White Milk Immunity 2% Fat
1L
Special
$2.95
$2.95 / L
was
$3.90
Add
Coles
Zymil Lactose Free Full Cream Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Coles
Zymil Lactose Free Low Fat Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Woolworths
Pauls Zymil Lactose Free Full Cream Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Woolworths
Pauls Zymil Lactose Free Low Fat Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Coles
Strawberry Flavoured Milk
2L
Special
$6.20
$3.10 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Coles
Soy Boy Milk
1L
Special
$3.80
$3.80 / L
was
$4.80
Add
Woolworths
Farmhouse Gold Full Cream Milk Milk
750ml
Special
$3.40
$4.53 / L
was
$3.80
Add
Woolworths
Oak Strawberry Flavoured Milk
600ml
Special
$3.00
$5.00 / L
was
$4.40
Add
Woolworths
Oak Vanilla Malt Flavoured Milk
600ml
Special
$3.00
$5.00 / L
was
$4.40
Cheapest
Add
Woolworths
Oak Lactose Free Choc Flavoured Milk
600ml
Special
$3.00
$5.00 / L
was
$4.40
Add
Woolworths
Oak Milkybar Flavoured Milk
600ml
Special
$3.00
$5.00 / L
was
$4.40
Add
Woolworths
Oak Banana Flavoured Milk
600ml
Special
$3.00
$5.00 / L
was
$4.40
Add
Coles
Strawberry Flavoured Milk Bottle
750ml
Special
$4.05
$5.40 / L
was
$4.80
Add
Coles
Egg Nog Flavoured Milk
600ml
Special
$3.25
$5.42 / L
was
$4.20
Add
Coles
Vanilla Malt Flavoured Milk
600ml
Special
$3.25
$5.42 / L
was
$4.20
Add
Woolworths
Pandaroo Coconut Cream
400ml
Special
$2.25
$5.63 / L
was
$2.50
Add
Woolworths
Pandaroo Lite Coconut Cream
400ml
Special
$2.25
$5.63 / L
was
$2.50
Add
Woolworths
Inside Out Pokemon Milk Strawberry
500ml
Special
$3.95
$7.90 / L
was
$4.75
Add
Coles
Iced Espresso With A Dash Of Milk
250ml
Special
$2.00
$8.00 / L
was
$4.00
Add
Coles
Strawberries & Cream
330ml
Special
$2.80
$8.48 / L
was
$4.00
Add
Woolworths
Flora Thickened Plant Cream
500ml
Special
$4.50
$9.00 / L
was
$6.50
Add
Coles
Bluey Strawberry Flavoured Milk
250ml
Special
$2.30
$9.20 / L
was
$2.90
Cheapest
Add
Coles
Buttermilk Ranch
250ml
Special
$2.40
$9.60 / L
was
$4.80
Add
Coles
Sweet Chilli & Sour Cream
250ml
Special
$2.40
$9.60 / L
was
$4.80
Add
Coles
Cream Whipping Uht
250ml
Special
$2.80
$11.20 / L
was
$3.20
Add
Woolworths
Australia's Own UHT Whipping Cream
250ml
Special
$2.90
$11.60 / L
was
$3.20
Add
Woolworths
Pauls Zymil Lactose Free Thickened Cream
300ml
Special
$3.90
$13.00 / L
was
$4.45
Add
Coles
Zymil Regular Thickened Cream
300ml
Special
$3.95
$13.17 / L
was
$4.45
Add
Coles
Thick Cream
300ml
Special
$3.95
$13.17 / L
was
$5.05
Add
Woolworths
Bulla Premium Sour Cream
200ml
Special
$3.30
$16.50 / L
was
$3.95
Add
Woolworths
Bulla Light Sour Cream
200ml
Special
$3.30
$16.50 / L
was
$3.95
Cheapest
Add
Coles
Sour Cream
200ml
Special
$3.50
$17.50 / L
was
$3.95
Add
Coles
Light Sour Cream
200ml
Special
$3.50
$17.50 / L
was
$3.95
Add
Coles
Double Cream Extra Thick
300ml
Special
$5.35
$17.83 / L
was
$5.40
Add
Woolworths
Birch & Waite Salad Dressing Greek Yoghurt Feta & Dill
250ml
Special
$5.00
$20.00 / L
was
$6.20
Add
Woolworths
Pura Double Thick Cream Dollop
300ml
Special
$6.05
$20.17 / L
was
$7.05
Add
Coles
Urea Cica Repair + Body Milk
400ml
Special
$10.50
$26.25 / L
was
$15.00
Add
Coles
Extra Gentle Colloidal Oatmeal Intensive Moisturise Cream
500ml
Special
$14.00
$28.00 / L
was
$20.00
Add
Coles
Urea Cica Repair+ Renewing Cream
400ml
Special
$12.60
$31.50 / L
was
$18.00
Add
Coles
Niacinamide Bright Anti Dark Spot Cream
400ml
Special
$12.60
$31.50 / L
was
$18.00
Add
Coles
Essences Bio Renew Coco Milk & Aloe Leave IN
270ml
Special
$11.90
$44.07 / L
was
$17.00
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths