Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
223
100 g
976
Each
21
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Soy Light Milk 1L
1L
$1.59
$1.59 / L
Add
Aldi
Full Cream Milk 3L
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Showing 1–48 of 223
Next 48
Aldi
Light Milk 3L
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Coles
Full Cream Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Cheapest
Add
Coles
Fresh Lite Milk
3L
$4.95
$1.65 / L
Add
Aldi
Full Cream Milk 2L
2L
$3.39
$1.70 / L
Add
Aldi
Light Milk 2L
2L
$3.39
$1.70 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Coles
Lite Reduced Fat Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Add
Coles
Skim Milk
2L
$3.40
$1.70 / L
Cheapest
Add
Aldi
Full Cream Milk 1L
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Aldi
Light Milk 1L
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Dairy Full Cream Milk
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Lite Milk Bottle
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Skim Milk Bottle
1L
$1.75
$1.75 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
1L
$1.80
$1.80 / L
Add
Coles
Lactose Free Long Life Full Cream Milk
1L
$2.00
$2.00 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
3L
$6.40
$2.13 / L
Add
Coles
Light Milk
3L
$6.40
$2.13 / L
Add
Coles
Milk Full Cream
3L
$6.70
$2.23 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
3L
$6.75
$2.25 / L
Add
Coles
Cholesterol Lowering Milk
1L
Special
$2.30
$2.30 / L
was
$2.95
Add
Coles
Full Cream Milk
2L
$4.65
$2.33 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
600ml
$1.40
$2.33 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
2L
$4.70
$2.35 / L
Add
Coles
Light Milk
2L
$4.70
$2.35 / L
Add
Coles
Organic Full Cream Milk Uht
1L
$2.35
$2.35 / L
Add
Aldi
Lactose Free Full Cream Milk 2L
2L
$4.79
$2.40 / L
Cheapest
Add
Coles
Fresh Full Cream Milk
2L
$5.00
$2.50 / L
Cheapest
Add
Coles
Fresh Low Fat Milk
2L
$5.00
$2.50 / L
Add
Aldi
Full Cream Milk 2L
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Coles
Light Start Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Coles
Smarter White Milk 2% Fat Full Cream Taste
2L
$5.10
$2.55 / L
Add
Coles
Lactose Free Full Cream Milk
2L
$5.20
$2.60 / L
Add
Coles
Rev Low Fat Milk
2L
$5.50
$2.75 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
1L
$2.80
$2.80 / L
Add
Coles
Lactose Free Full Cream
2L
$5.75
$2.88 / L
Add
Coles
Smarter White Milk Strong Bones 2% Fat
1L
Special
$2.95
$2.95 / L
was
$3.90
Add
Coles
Smarter White Milk Immunity 2% Fat
1L
Special
$2.95
$2.95 / L
was
$3.90
Add
Coles
Zymil Lactose Free Full Cream Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Coles
Zymil Lactose Free Low Fat Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Aldi
Finest Dairy 1.5L
1.5L
$4.49
$2.99 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Coles
Physical Hi Calcium No Fat Milk
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Coles
Fresh Full Cream Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Aldi
Lactose Free Milk 1L
1L
$3.09
$3.09 / L
Add
Coles
Strawberry Flavoured Milk
2L
Special
$6.20
$3.10 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Coles
Jersey Full Cream Milk
2L
$6.20
$3.10 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths