Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
2
100 g
959
Each
53
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Aldi
Devon Sliced 100g
100g
$0.99
99c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Leg Roast Boneless Boneless Small
2.6kg
$25.74
99c / 100g
Add
Woolworths
Showing 97–144 of 959
Previous 48
Next 48
Woolworths Pork Shoulder Roast Boneless Boneless Small
2.8kg
$27.72
99c / 100g
Add
Aldi
RSPCA Approved Chicken Mince 500g
500g
$4.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Herb & Garlic Beef Sausages 500g
500g
$4.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Boneless Chicken Kyiv Creamy Garlic 700g
700g
$6.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Pork Mince 800g
800g
$7.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Smoked Hocks per kg
900g
$8.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Short Cut Bacon 1kg
1kg
$9.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Middle Bacon 1kg
1kg
$9.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Pork Knuckle per kg
1.1kg
$10.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Boneless Butterflied Chicken Greek Style per kg
1.1kg
$10.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Boneless Butterflied Chicken Spiced Mango per kg
1.1kg
$10.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Corned Beef Silverside per kg
1.498kg
$14.97
99.9c / 100g
Add
Woolworths
White Wings Cornflour
300g
Special
$3.00
$1.00 / 100g
was
$3.40
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Chicken & Vegetable Paella
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Skinless Cutlets Bone In
650g
$6.50
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Cutlets
700g
$7.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ Butterflied Chicken Sweet Garlic & Herb Marinade
1.5kg
$15.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beef Corned
340g
$3.50
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cooking Bacon
1kg
$10.30
$1.03 / 100g
Add
Aldi
Tuna Chunks in Springwater 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Tomato & Basil Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Tomato & Onion Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Sweet Chilli & Onion Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Mango Chilli Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Mild Curry Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Mexican Style Salsa Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Lime & Chilli Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Mayo & Sweetcorn Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Tangy Jalapenos Tuna 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Mince
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Market Value 10 Pack BBQ Burgers Patties Bulk Pack
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Corned Beef Silverside
2.5kg
$26.25
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Australian Chicken Lovely Legs
700g
$7.35
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna In Springwater
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna Sweet Chilli
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Keen's Meal Base Curried Sausages
285g
Special
$3.00
$1.05 / 100g
was
$3.65
Add
Woolworths
Keen's Meal Base Creamy Mild Chicken Curry
285g
Special
$3.00
$1.05 / 100g
was
$3.65
Add
Aldi
Yellowfin Tuna in Springwater 425g
425g
$4.49
$1.06 / 100g
Add
Aldi
Skinless Hot Dogs 375g
375g
$3.99
$1.06 / 100g
Add
Aldi
Grilled Peppers 280g
280g
$2.99
$1.07 / 100g
Add
Aldi
Grilled Artichokes 280g
280g
$2.99
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Creamy Garlic Stuffed Boneless Chicken Kyiv
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Boneless Chicken Kyiv With Creamy Cheese & Ham Filling
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna Chunks In Springwater
425g
$4.60
$1.08 / 100g
Add
Aldi
Southern Style RSPCA Approved Chicken Portions per kg
1.2kg
$13.19
$1.10 / 100g
Add
Aldi
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Bulk Pack per kg
1.38kg
$15.17
$1.10 / 100g
Cheapest
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles