Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
6
100 g
1,948
Each
99
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Wing Nibbles
1kg
$9.50
95c / 100g
Add
Woolworths
Don Cocktail Frankfurts From The Deli
1kg
$9.50
95c / 100g
Add
Woolworths
Showing 145–192 of 1,948
Previous 48
Next 48
Hans Devon Sliced From The Deli
1kg
$9.50
95c / 100g
Add
Woolworths
Don Thin Frankfurts From The Deli
1kg
$9.50
95c / 100g
Add
Aldi
Snakz Chicken 175g
175g
$1.69
96.6c / 100g
Add
Aldi
Corned Beef 340g
340g
$3.29
96.8c / 100g
Add
Aldi
Spiced Ham 340g
340g
$3.29
96.8c / 100g
Add
Coles
Butter Chicken Family Jar
720g
$7.00
97.2c / 100g
Add
Aldi
Chicken & Corn Schnitzel 8 Pack 1kg
1kg
$9.79
97.9c / 100g
Add
Woolworths
Ingham's Turkey Wing Pieces
1.9kg
$18.62
98c / 100g
Add
Aldi
Devon Sliced 100g
100g
$0.99
99c / 100g
Add
Coles
Skin On Southern Blue Whiting Fillets
1kg
Special
$9.90
99c / 100g
was
$11.00
Add
Woolworths
Woolworths Pork Leg Roast Boneless Boneless Small
2.6kg
$25.74
99c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Shoulder Roast Boneless Boneless Small
2.8kg
$27.72
99c / 100g
Add
Aldi
RSPCA Approved Chicken Mince 500g
500g
$4.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Herb & Garlic Beef Sausages 500g
500g
$4.99
99.8c / 100g
Add
Aldi
Boneless Chicken Kyiv Creamy Garlic 700g
700g
$6.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Pork Mince 800g
800g
$7.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Smoked Hocks per kg
900g
$8.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Short Cut Bacon 1kg
1kg
$9.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Middle Bacon 1kg
1kg
$9.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Pork Knuckle per kg
1.1kg
$10.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Boneless Butterflied Chicken Greek Style per kg
1.1kg
$10.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Boneless Butterflied Chicken Spiced Mango per kg
1.1kg
$10.99
99.9c / 100g
Add
Aldi
Corned Beef Silverside per kg
1.498kg
$14.97
99.9c / 100g
Add
Coles
Cocktail Franks
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Thin Frankfurts
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless Herb & Garlic
1kg
Special
$10.00
$1.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless With Greek Inspired Marinade
1kg
Special
$10.00
$1.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Thigh Cutlets
1.1kg
$11.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Boneless Pork Shoulder Roast
2.6kg
$26.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Lovely Legs
700g
$7.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Spare Rib Smokey BBQ
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Beechwood Smoked Picnic Ham
2.7kg
$27.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Chicken Tortellini
600g
$6.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Chicken & Sundried Tomato Tortellini
600g
$6.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
White Wings Cornflour
300g
Special
$3.00
$1.00 / 100g
was
$3.40
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Chicken & Vegetable Paella
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Skinless Cutlets Bone In
650g
$6.50
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Cutlets
700g
$7.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ Butterflied Chicken Sweet Garlic & Herb Marinade
1.5kg
$15.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Corned Beef
340g
$3.50
$1.03 / 100g
Add
Coles
Kitchen Spiced Ham
340g
$3.50
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beef Corned
340g
$3.50
$1.03 / 100g
Add
Coles
Cooking Bacon
1kg
$10.30
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cooking Bacon
1kg
$10.30
$1.03 / 100g
Add
Coles
Large Chicken Cubes
480g
$5.00
$1.04 / 100g
Add
Aldi
Tuna Chunks in Springwater 95g
95g
$0.99
$1.04 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles