Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
2
100 g
672
Each
53
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Peppercorn 7 Pack Extra Lean Beef Sausages
450g
$11.50
$2.56 / 100g
Add
Woolworths
Peppercorn 7 Pack Extra Lean Chicken Sausages
450g
$11.50
$2.56 / 100g
Add
Woolworths
Showing 385–432 of 672
Previous 48
Next 48
Macro Australian Organic 6 Beef Sausage
450g
$11.50
$2.56 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Southern Fried Chicken Thigh Fillet Burgers
350g
$9.00
$2.57 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Chicken Schnitzel
350g
$9.00
$2.57 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 2 Pack Big A Angus Beef Burgers
350g
$9.00
$2.57 / 100g
Add
Woolworths
Drava Chicken Halal
95g
$2.45
$2.58 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Diced Chicken Breast
500g
$13.00
$2.60 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths COOK Lamb Slices Souvlaki
500g
Special
$13.00
$2.60 / 100g
was
$13.50
Add
Woolworths
Macro Grass Fed Australian Diced Beef
500g
$13.00
$2.60 / 100g
Add
Woolworths
Don Melosi Leg Ham Shaved From The Deli
1kg
Special
$26.00
$2.60 / 100g
was
$32.50
Add
Woolworths
Thawed Extra Large Raw Tiger Prawns
1kg
Special
$26.00
$2.60 / 100g
was
$32.00
Add
Woolworths
Prawn Thawed Green Large King Prawns
1kg
$26.00
$2.60 / 100g
Add
Woolworths
Prawn Thawed Cooked Tail On Cocktail Prawns
1kg
Special
$26.00
$2.60 / 100g
was
$34.00
Add
Woolworths
Prawn Thawed Vannamei Small Prawns Thawed
1kg
$26.00
$2.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Thawed Medium Cooked Tiger Prawns
1kg
$26.00
$2.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Midloins Chops 3 - 6 Pieces
800g
$20.80
$2.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Midloins Chops 6 - 9 Pieces
1.1kg
$28.60
$2.60 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Leg Butterflied
1.3kg
$33.80
$2.60 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Chicken Breast Strips
400g
$10.50
$2.63 / 100g
Add
Woolworths
Fresh Menu Sundried Chicken Breast With Tomato Capsicum
400g
Special
$10.50
$2.63 / 100g
was
$13.50
Add
Woolworths
Fresh Menu Napolitana Style Chicken Breast With Vegetables
400g
Special
$10.50
$2.63 / 100g
was
$13.50
Add
Woolworths
D'Orsogna Streaky Bacon
500g
Special
$13.20
$2.64 / 100g
was
$16.50
Add
Woolworths
D'Orsogna Maple Streaky Bacon
500g
Special
$13.20
$2.64 / 100g
was
$16.50
Add
Woolworths
Ocean Chef Atlantic Salmon Portions Skin On
1kg
Special
$26.50
$2.65 / 100g
was
$28.00
Add
Woolworths
Ocean Chef Atlantic Salmon Portions Mediterranean Style
1kg
Special
$26.50
$2.65 / 100g
was
$28.00
Add
Woolworths
Woolworths Beef Oyster Blade Steak
600g
$16.00
$2.67 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths 2 Pack Wagyu Thick & Juicy Beef Burgers
300g
Special
$8.00
$2.67 / 100g
was
$10.00
Add
Woolworths
Norfolk Bay Marinated Prawns Natural
300g
Special
$8.00
$2.67 / 100g
was
$10.40
Add
Woolworths
Plantein Plant Based Schnitzel
300g
$8.00
$2.67 / 100g
Add
Woolworths
Just Caught Garlic Prawns
500g
Special
$13.50
$2.70 / 100g
was
$15.00
Add
Woolworths
Woolworths Greek Style Chicken With Feta & Olives
500g
$13.50
$2.70 / 100g
Add
Woolworths
Primo Hickory Smoked Middle Rindless Bacon From The Deli
1kg
$27.00
$2.70 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Leg Mini Roast 2 pack
850g
$22.95
$2.70 / 100g
Add
Woolworths
Suimin Oriental Chicken Cup
70g
Special
$1.90
$2.71 / 100g
was
$2.40
Add
Woolworths
Primo Middle Rindless Bacon
250g
$6.80
$2.72 / 100g
Add
Woolworths
John West Yellowfin Tuna Slices In Springwater
125g
$3.40
$2.72 / 100g
Add
Woolworths
John West Smoked Yellowfin Tuna Slices Slices Naturally Smoked
125g
$3.40
$2.72 / 100g
Add
Woolworths
Primo Shortcut Rindless Bacon
350g
$9.60
$2.74 / 100g
Add
Woolworths
Don Short Cut Rindless Bacon
200g
$5.50
$2.75 / 100g
Add
Woolworths
Don Bacon Pan Size Rindless
200g
$5.50
$2.75 / 100g
Add
Woolworths
Don Bacon Pansize Double Smoked
200g
$5.50
$2.75 / 100g
Add
Woolworths
Moira Mac's Roasted Chicken Breast Shredded From The Deli
1kg
Special
$27.50
$2.75 / 100g
was
$30.00
Add
Woolworths
Moira Mac's Marinated BBQ Chicken Breast Sliced From The Deli
1kg
Special
$27.50
$2.75 / 100g
was
$30.00
Add
Woolworths
Rana Fresh Tortellini Prosciutto Di Parma
325g
$9.00
$2.77 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Lamb Leg Steak
540g
Special
$15.00
$2.78 / 100g
was
$18.00
Add
Woolworths
Zeus Street Greek Beef Strips Greek Style With Lemon Herb
450g
Special
$12.50
$2.78 / 100g
was
$14.00
Add
Woolworths
Macro Organic Lean Beef Mince
500g
Special
$14.00
$2.80 / 100g
was
$15.50
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles