Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Other | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
Other
7,705 products · 1,651 on special
Coles:
5,100
Woolworths:
2,459
Aldi:
146
Loading savings in this aisle…
On special
1,651
Store brand
951
Priced per
Litre
565
100 g
1,002
Each
892
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
5,100
Woolworths
2,459
Aldi
146
Show only
On special
1,651
Store brand
951
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Benino Green Pitted Olives
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Benino Kalamata Pitted Olives
500g
$7.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Showing 289–336 of 1,002
Previous 48
Next 48
Woolworths Indian Style Creamy Dahl
250g
$3.50
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Biozet Attack Attack Plus Eliminator
2kg
$28.00
$1.40 / 100g
Add
Woolworths
Always Fresh Pitted Kalamata Olives
670g
$9.40
$1.40 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Sandhurst Olives Green Pitted
350g
$4.95
$1.41 / 100g
Add
Woolworths
Dollar Sweets Vanilla Buttercream
420g
$6.00
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Raid Flying Insect Killer Spray Odourless
350g
$5.00
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Raid Multi Insect Killer Spray Odourless
350g
$5.00
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Green Hill Tahini
908g
$13.00
$1.43 / 100g
Add
Woolworths
Kiwifruit Sungold Kiwifruit Punnet
500g
$7.20
$1.44 / 100g
Add
Woolworths
Cholula Salsa Verde
340g
Special
$4.90
$1.44 / 100g
was
$7.25
Add
Woolworths
Cholula Salsa Original
340g
Special
$4.90
$1.44 / 100g
was
$7.25
Add
Woolworths
Cholula Salsa Smoky Chipotle
340g
Special
$4.90
$1.44 / 100g
was
$7.25
Add
Woolworths
Sandhurst Pitted Sicilian Green Olives
450g
Special
$6.50
$1.44 / 100g
was
$7.60
Add
Woolworths
Obento Japanese Panko Breadcrumbs
200g
$2.90
$1.45 / 100g
Add
Woolworths
La Casa Del Formaggio Smooth Ricotta
375g
$5.50
$1.47 / 100g
Add
Woolworths
Mission Mild Salsa Chunky
300g
$4.40
$1.47 / 100g
Add
Woolworths
Sunbeam Australian Natural Sultanas
375g
$5.50
$1.47 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Mission Chunky Salsa Medium
300g
$4.40
$1.47 / 100g
Add
Woolworths
Sunbeam Australian Sunmuscat Sultanas
375g
$5.50
$1.47 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Gillette Shaving Foam Sensitive Skin Value Pack
333g
Special
$4.90
$1.47 / 100g
was
$7.00
Add
Woolworths
Street Kitchen Coconut Curry Meal Kit
285g
Special
$4.20
$1.47 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Street Kitchen Durban Curry Meal Kit
283g
Special
$4.20
$1.48 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Street Kitchen Mauritius Curry Meal Kit
283g
Special
$4.20
$1.48 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Street Kitchen Zanzibar Curry Meal Kit
283g
Special
$4.20
$1.48 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Nestle Top N Fill Caramel
395g
$5.90
$1.49 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Dairyworks Tasty Block
500g
$7.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Macro Plain Tempeh
300g
$4.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Evergreen Hard Tofu
300g
$4.50
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Essentials Dark Choc Cooking Block
200g
$3.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Sandhurst Olives Green Sicilian
280g
$4.20
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Mary Mack's Instant Batter Mix
150g
$2.25
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
La Gina Bella Di Cerignola Olives
200g
$3.00
$1.50 / 100g
Add
Woolworths
Kozhikoden's Kerala Mix
200g
Special
$3.00
$1.50 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Street Kitchen Jamaican Stew Meal Kit
280g
Special
$4.20
$1.50 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Betty Crocker Bake Smart Gluten Free Vanilla Cupcake Mix
450g
$6.80
$1.51 / 100g
Add
Woolworths
Street Kitchen Doro Wat Curry Meal Kit
275g
Special
$4.20
$1.53 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Street Kitchen Cape Malay Curry Meal Kit
275g
Special
$4.20
$1.53 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Abe's Bagels Low Carb
360g
$5.50
$1.53 / 100g
Add
Woolworths
Ouma South African Breakfast Rusk
450g
Special
$6.90
$1.53 / 100g
was
$7.60
Add
Woolworths
The Kimchi Company Vegan
500g
Special
$7.70
$1.54 / 100g
was
$9.50
Add
Woolworths
Natvia 100% Natural Sweetener
350g
Special
$5.40
$1.54 / 100g
was
$7.75
Add
Woolworths
Kan Tong Thai Green Curry Meal Base Pouch
175g
Special
$2.70
$1.54 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Latina Fresh Lasagne Sheets Sheets
375g
$5.80
$1.55 / 100g
Add
Woolworths
Carman's Granola 5 Grain & Seed Almond Vanilla & Cinnamon
450g
$7.00
$1.56 / 100g
Add
Woolworths
Helga's Gluten Free Mixed Grains
500g
$7.80
$1.56 / 100g
Add
Woolworths
Dollar Sweets Bright
160g
$2.50
$1.56 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Pink Grapefruit Soda
$3.70
73% less than Woolworths
Organic Sweet & Salty Softcorn
$7.50
69% less than Woolworths
Masala Crunch
$1.25
50% less than Woolworths
Glucose Syrup
$2.45
50% less than Woolworths