Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
374
100 g
1,592
Each
54
Filters
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per litre
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Light Start Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Skim Milk Skim Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Showing 49–96 of 374
Previous 48
Next 48
Dairy Farmers Light Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Milk Full Cream
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Norco Skim Milk
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Milk Lite
2L
$5.05
$2.52 / L
Add
Coles
Smarter White Milk 2% Fat Full Cream Taste
2L
$5.10
$2.55 / L
Add
Woolworths
Riverina Fresh Full Cream Milk
2L
$5.15
$2.58 / L
Add
Coles
Lactose Free Full Cream Milk
2L
$5.20
$2.60 / L
Add
Woolworths
Riverina Fresh Skim Milk
2L
$5.25
$2.63 / L
Add
Coles
Rev Low Fat Milk
2L
$5.50
$2.75 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
1L
$2.80
$2.80 / L
Add
Coles
Lactose Free Full Cream
2L
$5.75
$2.88 / L
Add
Coles
Smarter White Milk Strong Bones 2% Fat
1L
Special
$2.95
$2.95 / L
was
$3.90
Add
Coles
Smarter White Milk Immunity 2% Fat
1L
Special
$2.95
$2.95 / L
was
$3.90
Add
Coles
Zymil Lactose Free Full Cream Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Coles
Zymil Lactose Free Low Fat Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Woolworths
Pauls Zymil Lactose Free Full Cream Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Woolworths
Pauls Zymil Lactose Free Low Fat Milk
2L
Special
$5.95
$2.98 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Aldi
Finest Dairy 1.5L
1.5L
$4.49
$2.99 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Coles
Physical Hi Calcium No Fat Milk
2L
$6.00
$3.00 / L
Add
Coles
Fresh Full Cream Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Full Cream Milk
1L
$3.00
$3.00 / L
Add
Woolworths
Norco Full Cream Milk
1L
$3.05
$3.05 / L
Add
Aldi
Lactose Free Milk 1L
1L
$3.09
$3.09 / L
Add
Coles
Strawberry Flavoured Milk
2L
Special
$6.20
$3.10 / L
was
$6.90
Cheapest
Add
Coles
Jersey Full Cream Milk
2L
$6.20
$3.10 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Light Milk
1L
$3.15
$3.15 / L
Add
Woolworths
Dairy Farmers Shape Skim Milk
1L
$3.15
$3.15 / L
Add
Woolworths
Riverina Fresh Lactose Free Full Cream Milk
2L
$6.30
$3.15 / L
Add
Coles
Lactose Free 99% Low Fat Milk
1L
$3.20
$3.20 / L
Add
Coles
Lactose Free Full Cream Milk
1L
$3.20
$3.20 / L
Add
Coles
Fitmilk Lactose Free Light Milk
1L
$3.20
$3.20 / L
Add
Coles
Zymil Lactose Free Milk Full Cream
3L
$9.80
$3.27 / L
Add
Woolworths
Pauls Zymil Lactose Free Full Cream Milk
3L
$9.80
$3.27 / L
Add
Woolworths
Norco Pure Jersey Milk
2L
$6.55
$3.27 / L
Add
Coles
Farmhouse Gold Full Cream Milk
1.5L
$4.95
$3.30 / L
Add
Coles
Farmhouse Gold Cream On Top Milk
1.5L
$4.95
$3.30 / L
Add
Coles
Lactose Free Full Cream Milk
1L
$3.30
$3.30 / L
Add
Coles
Lactose Free Lite Milk
1L
$3.30
$3.30 / L
Cheapest
Add
Woolworths
Farmhouse Gold Full Cream Milk Full Cream Milk
1.5L
$4.95
$3.30 / L
Add
Woolworths
Farmhouse Gold Unhomogenised Milk Unhomogenised
1.5L
$4.95
$3.30 / L
Add
Woolworths
Woolworths Free From Lactose Full Cream Milk
1L
$3.30
$3.30 / L
Add
Woolworths
J*st Milk Almond
1L
$3.30
$3.30 / L
Add
Woolworths
Norco Lactose Free Lite Milk
2L
$6.65
$3.33 / L
Add
Coles
Strawberry Flavoured Milk
2L
$6.95
$3.48 / L
Add
Coles
Full Cream Milk
3L
$10.50
$3.50 / L
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths