Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
Show only
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
0
100 g
569
Each
2
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Woolworths 8 Pack RSPCA Approved Chicken Wings
1.15kg
$10.35
90c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Chicken Bulk Schnitzels
1.5kg
$14.00
93.3c / 100g
Add
Coles
Showing 49–96 of 569
Previous 48
Next 48
Tuna Mexican Style
95g
Special
$0.90
94.7c / 100g
was
$0.99
Add
Coles
Tuna Mild Indian Curry
95g
Special
$0.90
94.7c / 100g
was
$0.99
Add
Coles
Boneless Pork Leg Roast
2.5kg
Special
$23.75
95c / 100g
was
$26.25
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Wing Nibbles
1.1kg
$10.45
95c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Maryland Supreme
800g
$7.60
95c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Wing Nibbles
1kg
$9.50
95c / 100g
Add
Coles
Skin On Southern Blue Whiting Fillets
1kg
Special
$9.90
99c / 100g
was
$11.00
Add
Woolworths
Woolworths Pork Leg Roast Boneless Boneless Small
2.6kg
$25.74
99c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Shoulder Roast Boneless Boneless Small
2.8kg
$27.72
99c / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless Herb & Garlic
1kg
Special
$10.00
$1.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless With Greek Inspired Marinade
1kg
Special
$10.00
$1.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Thigh Cutlets
1.1kg
$11.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Boneless Pork Shoulder Roast
2.6kg
$26.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Lovely Legs
700g
$7.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Spare Rib Smokey BBQ
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Beechwood Smoked Picnic Ham
2.7kg
$27.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Skinless Cutlets Bone In
650g
$6.50
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Cutlets
700g
$7.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ Butterflied Chicken Sweet Garlic & Herb Marinade
1.5kg
$15.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beef Corned
340g
$3.50
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cooking Bacon
1kg
$10.30
$1.03 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Whole Boneless Chicken With Asian BBQ Rub
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$11.50
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Mince
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Corned Beef Silverside
2.5kg
$26.25
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Australian Chicken Lovely Legs
700g
$7.35
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna In Springwater
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna Sweet Chilli
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Creamy Garlic Stuffed Boneless Chicken Kyiv
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Boneless Chicken Kyiv With Creamy Cheese & Ham Filling
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Tuna Chunks In Springwater
425g
$4.60
$1.08 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna Chunks In Springwater
425g
$4.60
$1.08 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Fillets Large Pack
1.4kg
$15.40
$1.10 / 100g
Add
Coles
Pork 3 Star Regular Mince
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Free Range Chicken Maryland
800g
$8.80
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Roast Mixed Vegetables With Garlic & Rosemary
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Shortcut Bacon
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Mince
800g
$8.80
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Middle Bacon Middle Rashers
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beef Sausage Mince
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Breast Fillet
2.2kg
$24.20
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ Boneless Butterflied Chicken Greek Style
1.25kg
$13.75
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ RSPCA Approved Butterflied Boneless Chicken Texas
1.25kg
$13.75
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ Boneless Butterflied Chicken Mango & Sweet Chilli
1.25kg
$13.75
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Smoked Pork Hock
1.5kg
Special
$16.50
$1.10 / 100g
was
$18.00
Add
Coles
Entertaining Meatball Kebabs With Capsicum
360g
Special
$4.00
$1.11 / 100g
was
$9.00
Add
Coles
Convenience Meals Thai Green Curry Chicken
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles