Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Dairy & Eggs | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Dairy & Eggs
Dairy & Eggs
2,020 products · 324 on special
Coles:
1,055
Woolworths:
800
Aldi:
165
Loading savings in this aisle…
On special
324
Store brand
217
Priced per
Litre
23
100 g
93
Each
9
Filters · 2
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,055
Woolworths
800
Aldi
165
Show only
On special
324
Store brand
217
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
SPC Spag-A-Saurus Tomato & Cheese Spagasaurus Shapes
420g
Special
$2.00
47.6c / 100g
was
$2.50
Add
Woolworths
Pauls Zymil Custard Vanilla Vanilla
1kg
Special
$5.20
52c / 100g
Showing 1–48 of 93
Next 45
was
$6.50
Add
Woolworths
Jalna Pot Set Greek Style Natural Yoghurt
1kg
Special
$7.20
72c / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
Jalna Pot Set Creamy Vanilla Yoghurt
1kg
Special
$7.20
72c / 100g
was
$9.00
Cheapest
Add
Woolworths
Jalna Pot Set Greek Style Natural Yoghurt
2kg
Special
$14.40
72c / 100g
was
$16.00
Add
Woolworths
Jalna Sweet & Creamy Greek Style Yoghurt
1kg
Special
$7.20
72c / 100g
was
$9.00
Cheapest
Add
Woolworths
Jalna Pot Set Biodynamic Whole Milk Yoghurt
1kg
Special
$7.20
72c / 100g
was
$9.20
Add
Woolworths
Jalna Pot Set Sweet & Creamy Greek Style Yoghurt
2kg
Special
$14.40
72c / 100g
was
$16.00
Add
Woolworths
Jalna Pot Set 99% Fat Free Yoghurt
1kg
Special
$7.20
72c / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
Jalna Sweet & Creamy Greek Style Coconut Flavoured Yoghurt
1kg
Special
$7.20
72c / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
Jalna Sweet & Creamy Greek Style Strawberry Flavoured Yoghurt
1kg
Special
$7.20
72c / 100g
was
$9.00
Add
Woolworths
Green's Pancake Mix Buttermilk Shake
325g
Special
$3.00
92.3c / 100g
was
$3.80
Add
Woolworths
Cocobella Dairy Free Coconut Yoghurt Natural
900g
Special
$8.50
94.4c / 100g
was
$9.50
Add
Woolworths
Green's Gluten Free Buttermilk Pancake Shake Mix
300g
Special
$3.00
$1.00 / 100g
was
$3.80
Add
Woolworths
Flora With Butter Spreadable
450g
Special
$4.90
$1.09 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Strawberry Yoghurt
150g
Special
$1.65
$1.10 / 100g
was
$3.30
Cheapest
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Mango & Passionfruit Yoghurt
150g
Special
$1.65
$1.10 / 100g
was
$3.30
Cheapest
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Classic Vanilla Yoghurt
150g
Special
$1.65
$1.10 / 100g
was
$3.30
Cheapest
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Lemon Cream Yoghurt
150g
Special
$1.65
$1.10 / 100g
was
$3.30
Cheapest
Add
Woolworths
Cocobella Dairy Free Coconut Yoghurt Vanilla
500g
Special
$5.50
$1.10 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Cocobella Dairy Free Coconut Yoghurt Natural
500g
Special
$5.50
$1.10 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Pace Farm 18 Pack For Everyone Free Range Large Eggs
900g
Special
$9.90
$1.10 / 100g
was
$11.20
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Caramelised Fig Yoghurt
150g
Special
$1.65
$1.10 / 100g
was
$3.30
Cheapest
Add
Woolworths
Cocobella Dairy Free Coconut Yoghurt Mango
500g
Special
$5.50
$1.10 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Cocobella Dairy Free Coconut Yoghurt Passionfruit
500g
Special
$5.50
$1.10 / 100g
was
$6.50
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Yoghurt Choc Flakes
140g
Special
$1.65
$1.18 / 100g
was
$3.30
Cheapest
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Yoghurt Murray River Salted Caramel
140g
Special
$1.65
$1.18 / 100g
was
$3.30
Add
Woolworths
Dairy Farmers Thick & Creamy Mango & Fingerlime Yoghurt
140g
Special
$1.65
$1.18 / 100g
was
$3.30
Add
Woolworths
Coyo Dairy Free Coconut Vanilla Custard
500g
Special
$6.00
$1.20 / 100g
was
$7.30
Add
Woolworths
Noshu Low Carb Pancake Mix Buttermilk
300g
Special
$3.90
$1.30 / 100g
was
$4.90
Add
Woolworths
Philadelphia Sweet Chilli Cream Cheese Pourover Tub
250g
Special
$3.50
$1.40 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
The Big Cheese XL Mac & Cheese
200g
Special
$2.80
$1.40 / 100g
was
$3.50
Add
Woolworths
Devondale Instant Full Cream Milk Powder
1kg
Special
$14.00
$1.40 / 100g
was
$17.00
Cheapest
Add
Woolworths
Devondale Instant Skim Milk Powder Powder UHT
1kg
Special
$14.00
$1.40 / 100g
was
$17.00
Add
Woolworths
Dairy Farmers Sour Cream Squeeze Pouch
130g
Special
$1.90
$1.46 / 100g
was
$2.55
Cheapest
Add
Woolworths
Flora Proactiv Margarine Buttery
750g
Special
$11.00
$1.47 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Flora Proactiv Light Margarine
750g
Special
$11.00
$1.47 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Flora Proactiv Margarine Original
750g
Special
$11.00
$1.47 / 100g
was
$12.50
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Mango & Vanilla Yoghurt Brekkie Pouch
120g
Special
$1.90
$1.58 / 100g
was
$2.30
Add
Woolworths
Fix & Fogg Everything Butter
275g
Special
$4.50
$1.64 / 100g
was
$5.00
Add
Woolworths
Devondale Colby Cheese Block
625g
Special
$10.30
$1.65 / 100g
was
$12.25
Add
Woolworths
Devondale Tasty Cheese Block
625g
Special
$10.30
$1.65 / 100g
was
$12.25
Add
Woolworths
Rana Pan Fry Filled Gnocchi Garlic & Mozzarella
280g
Special
$4.80
$1.71 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Rana Pan-Fry Gnocchi Spinach & Mozzarella
280g
Special
$4.80
$1.71 / 100g
was
$6.00
Add
Woolworths
Devondale Shredded Tasty Cheese
600g
Special
$10.30
$1.72 / 100g
was
$12.25
Add
Woolworths
Devondale 3 Cheese Blend Shredded Cheese
600g
Special
$10.30
$1.72 / 100g
was
$12.25
Add
Woolworths
Devondale Shredded Mozzarella Cheese
600g
Special
$10.30
$1.72 / 100g
was
$12.25
Add
Woolworths
Devondale Shredded Colby Cheese
600g
Special
$10.30
$1.72 / 100g
was
$12.25
Add
Biggest savings in this aisle
Traditional Fetta Twin Pack
$6.50
57% less than Woolworths
Organic Yoghurt Vanilla Bean
$7.90
50% less than Woolworths
Passionfruit Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths
Blueberry Twist Yoghurt
$8.20
40% less than Woolworths