Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Other | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Other
Other
7,705 products · 1,651 on special
Coles:
5,100
Woolworths:
2,459
Aldi:
146
Loading savings in this aisle…
On special
1,651
Store brand
951
Priced per
Litre
565
100 g
1,002
Each
892
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
5,100
Woolworths
2,459
Aldi
146
Show only
On special
1,651
Store brand
951
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Woolworths
Nuttelex Buttery
1kg
$9.90
99c / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Finely Shredded Coleslaw
300g
$3.00
$1.00 / 100g
Add
Showing 145–192 of 1,002
Previous 48
Next 48
Woolworths
Woolworths Classic Shredded Coleslaw
200g
$2.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Surimi Mix
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Praise Traditional Mayo
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.50
Add
Woolworths
Woolworths Raisins
375g
$3.75
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Three Threes Australian Gherkins Sweet Sliced
400g
Special
$4.00
$1.00 / 100g
was
$4.50
Add
Woolworths
Macro Organic Buckwheat Raw
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Sandhurst Pitted Kalamata Olives
300g
Special
$3.00
$1.00 / 100g
was
$3.80
Cheapest
Add
Woolworths
Double Phoenix Vermicelli Bean Thread
100g
$1.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Queen Ready To Roll Icing White
600g
$6.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Maharajah's Choice Spice Curry Powder
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Farrows Giant Marrowfat Peas
300g
$3.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Maharajah's Choice Ground Cumin Spice
250g
Special
$2.50
$1.00 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Saunders Malt Extract
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Haldiram's Aloo Bhujia
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Haldiram's Gulab Jamun
1kg
Special
$10.00
$1.00 / 100g
was
$12.00
Add
Woolworths
Haldiram's Khatta Meetha
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Haldiram's Navrattan
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Haldiram's Samosa
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Haldiram's All In One
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$4.00
Add
Woolworths
Countree Pitted Black Cherries In Syrup
415g
$4.20
$1.01 / 100g
Add
Woolworths
Cottee's Breakfast Marmalade
375g
$3.80
$1.01 / 100g
Add
Woolworths
Aussie Sprouts Bean Bean Shoot
250g
$2.60
$1.04 / 100g
Add
Woolworths
Deep Cove Sardines In Springwater
125g
$1.30
$1.04 / 100g
Add
Woolworths
Three Threes Olives Stuffed
500g
$5.25
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Sunbeam Australian Sultanas
750g
$7.90
$1.05 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
MasterFoods Teriyaki Marinade
375g
$4.00
$1.07 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
MasterFoods Satay Marinade
375g
$4.00
$1.07 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
MasterFoods Sweet Plum Marinade
375g
$4.00
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
MasterFoods Smokey BBQ Marinade
375g
$4.00
$1.07 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Woolworths Whole Fresh Beetroot
250g
Special
$2.70
$1.08 / 100g
was
$3.20
Add
Woolworths
Sam's Pantry Clusters Berry Crumble
700g
$7.60
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Sam's Pantry Granola Maple & Pecan
700g
$7.60
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Sam's Pantry Clusters Vanilla Almond
700g
$7.60
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
First Force Crawling Insect Killer Spray
350g
$3.80
$1.09 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Corn Sweet
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Classic Coleslaw Kit
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Whole Fresh Beetroot
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Macro Organic Beetroot Punnet
500g
$5.50
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Sunflower Seeds
200g
$2.20
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Macro Australian Sultanas
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Add
Woolworths
Frisp Hearts Of Palm Pieces
400g
Special
$4.40
$1.10 / 100g
was
$6.40
Add
Woolworths
Brunnings Tough Lawn Seed
1kg
$11.00
$1.10 / 100g
Cheapest
Add
Woolworths
Sandhurst Chillies Jalapeno Medium Hot
270g
Special
$3.00
$1.11 / 100g
was
$3.80
Add
Woolworths
Woolworths Sultanas
375g
$4.20
$1.12 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths COOK Simmer Veggie Mix Mix
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths COOK Chunky Veggie Mix
400g
$4.50
$1.13 / 100g
Add
Biggest savings in this aisle
Pink Grapefruit Soda
$3.70
73% less than Woolworths
Organic Sweet & Salty Softcorn
$7.50
69% less than Woolworths
Masala Crunch
$1.25
50% less than Woolworths
Glucose Syrup
$2.45
50% less than Woolworths