Skip to content
Browse aisles
Specials
Cart
Loading page…
Compare
Aisles
Specials
Cart
Meat & Seafood | PriceCheck AU
Skip to content
Search products
Search
Browse aisles
Specials
Cart
All aisles
/
Meat & Seafood
Meat & Seafood
2,053 products · 317 on special
Coles:
1,039
Woolworths:
727
Aldi:
287
Loading savings in this aisle…
On special
317
Store brand
571
Priced per
Litre
6
100 g
1,661
Each
99
Filters · 1
Filters
Clear all
Stores
Coles
1,039
Woolworths
727
Aldi
287
Show only
On special
317
Store brand
571
On special
Sort by
Cheapest per 100g
Lowest shelf price
A–Z
Grid
List
Coles
Butter Chicken Family Jar
720g
$7.00
97.2c / 100g
Add
Woolworths
Ingham's Turkey Wing Pieces
1.9kg
$18.62
98c / 100g
Add
Coles
Showing 97–144 of 1,661
Previous 48
Next 48
Biggest savings in this aisle
Free Range Chicken Breast Bulk Pack per kg
$15.80
34% less than Coles
RSPCA Approved Chicken Breast Diced per kg
$10.23
29% less than Coles
Wild Alaskan Pink Salmon
Skin On Southern Blue Whiting Fillets
1kg
Special
$9.90
99c / 100g
was
$11.00
Add
Woolworths
Woolworths Pork Leg Roast Boneless Boneless Small
2.6kg
$25.74
99c / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Pork Shoulder Roast Boneless Boneless Small
2.8kg
$27.72
99c / 100g
Add
Coles
Cocktail Franks
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Thin Frankfurts
500g
$5.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless Herb & Garlic
1kg
Special
$10.00
$1.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Whole Boneless With Greek Inspired Marinade
1kg
Special
$10.00
$1.00 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Thigh Cutlets
1.1kg
$11.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Boneless Pork Shoulder Roast
2.6kg
$26.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Lovely Legs
700g
$7.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Spare Rib Smokey BBQ
1kg
$10.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Beechwood Smoked Picnic Ham
2.7kg
$27.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Chicken Tortellini
600g
$6.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Chicken & Sundried Tomato Tortellini
600g
$6.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
White Wings Cornflour
300g
Special
$3.00
$1.00 / 100g
was
$3.40
Cheapest
Add
Woolworths
Rafferty's Garden Chicken & Vegetable Paella
200g
Special
$2.00
$1.00 / 100g
was
$3.00
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Skinless Cutlets Bone In
650g
$6.50
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Thigh Cutlets
700g
$7.00
$1.00 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths BBQ Butterflied Chicken Sweet Garlic & Herb Marinade
1.5kg
$15.00
$1.00 / 100g
Add
Coles
Corned Beef
340g
$3.50
$1.03 / 100g
Add
Coles
Kitchen Spiced Ham
340g
$3.50
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Beef Corned
340g
$3.50
$1.03 / 100g
Add
Coles
Cooking Bacon
1kg
$10.30
$1.03 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Cooking Bacon
1kg
$10.30
$1.03 / 100g
Add
Coles
Large Chicken Cubes
480g
$5.00
$1.04 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Whole Boneless Chicken With Asian BBQ Rub
1kg
Special
$10.50
$1.05 / 100g
was
$11.50
Add
Coles
Beef BBQ Burgers 10 Pack
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths RSPCA Approved Chicken Mince
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Market Value 10 Pack BBQ Burgers Patties Bulk Pack
1kg
$10.50
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Corned Beef Silverside
2.5kg
$26.25
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Macro Free Range Australian Chicken Lovely Legs
700g
$7.35
$1.05 / 100g
Add
Coles
Curried Sausage Recipe Base
285g
Special
$3.00
$1.05 / 100g
was
$3.65
Add
Coles
Tuna Chunks In Springwater
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Coles
Tuna In Sweet Chilli
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna In Springwater
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna Sweet Chilli
95g
$1.00
$1.05 / 100g
Add
Woolworths
Keen's Meal Base Curried Sausages
285g
Special
$3.00
$1.05 / 100g
was
$3.65
Add
Woolworths
Keen's Meal Base Creamy Mild Chicken Curry
285g
Special
$3.00
$1.05 / 100g
was
$3.65
Add
Coles
Chicken Frankfurt
750g
$8.00
$1.07 / 100g
Add
Coles
RSPCA Approved Chicken Kyiv Garlic Butter
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Creamy Garlic Stuffed Boneless Chicken Kyiv
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Boneless Chicken Kyiv With Creamy Cheese & Ham Filling
700g
$7.50
$1.07 / 100g
Add
Coles
Tuna Chunks In Springwater
425g
$4.60
$1.08 / 100g
Add
Woolworths
Woolworths Tuna Chunks In Springwater
425g
$4.60
$1.08 / 100g
Add
Coles
Chicken Schnitzel Plain Crumb
1.2kg
$13.00
$1.08 / 100g
Add
Coles
White Bread Rolls Hot Dog
450g
$4.90
$1.09 / 100g
Add
$10.60
28% less than Woolworths
Free Range Chicken Thigh Fillet Bulk Pack per kg
$17.66
26% less than Coles